Advanced SystemCare alternatifleri nelerdir ?

My0neSS

Hectopat
Daha fazla  
Çok fazla araştırdım bu konuda ama her kafadan bir ses çıkıyor.
Gerçekten problem dosyaları siliyor hızlanacağına yavaşlıyor diyebilecek biri var mıdır ?
Ki en çok denilen şey hiçbir işe yaramamasıdır. Ek olarak Pro'da yaptığı özelliklerin hepsi kolay CMD komutlarıdır shutdown -s -t time tarzında PC kapatma bile yapmış adamlar bilmeyenler yararlansın diye.
ASC'nin ana görevi bilgisayarı rahatlatması virüsleri temizlemesi bu tarz bir program var mı alternatif olarak ? (CCleaner alternatif olarak sayabilir miyiz ?)

ASC'nin alternatifi yoktur bana göre. CCleaner alanında en iyisi ve tektir.
Zaten CCleaner ile aynı kefeye koymuyorum.
Alternatif derken benzer anlamında kullanmıştım, sanırım CCleaner PRO'da benzer işlemleri yapıyor ve bir adet AVG ile CCleaner bir bilgisayara yetiyor zaten.
Ama benim çok daha eskiden ASC'ye karşı duyduğum bir sempati var ana bilgisayarımda kullanmasam'da yavaşlayan tüm tanıdık bilgisayarlarında etkiye ulaşmıştır.
Açıkçası iyi bilgisayarlarda'da yavaşlatma ihtimaline karşı asla kullanmamışımdır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı