Advanced SystemCare Zararlı mıdır?

Zararlı değildir. Çokta faydasını göremezsin. Benim sana önerim Avast internet security.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zararlı değildir. Çokta faydasını göremezsin. Benim sana önerim Avast internet security.

Sanırım yanlış anladınız. ASC bir sistem bakım aracı ancak siz AV önermişsiniz.

Advanced SystemCare zararlı mı? Bunu bilmek istiyorum.

ASC'yi kısa bir süre kullandım. Güvenlik konusunda daha bilgili arkadaşların yorum yapması daha faydalı olur ancak verimlilik konusunda CCleaner gibi kullanımı basit ve yükü hafif programlardan fazla yaptığı bir şey yok. Dolayısıyla ben önermiyorum. CCleaner tek başına sistem bakımı için yeterli olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle yazılımların çok verimli olduğunu sanmıyorum bilgisayarınızda Windows Defender bulunmakta zaten bir de CCleaner yüklerseniz sıkıntılı sitelere girmeyip veya sıkıntılı şeyler indirmediğiniz sürece bilgisayarınızda bir sorun yaşamazsınız.

Kullanmasını bilene güzel bir araç. Uzun süredir kullanıcısyımdır. Özellikle Windows Güncellemelerinde hata alırsanız bu araç sayesinde kurabilirsiniz. Güvenlik aracı olarak değil Optimize aracı olarak kullanın.

ilginc birşekilde data şişmesi yapıyor yani c: dizini geometrik olarak doluyor. tasarım programları yada analiz programları kullanıyoriseniz hayat kurtaran ram temizleme düğmesi hariç çok aman aman bi faydasını görmedim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı