Aero 15 OLED YD vs Aorus 15PYD

harun10

Zeptopat
Daha fazla  
Gigabyte'ın Aero 15 OLED 4K AMOLED 60 Hz, i9 11980HK, RTX 3080 Max Q 105 watt, 1.5 TB SSD 32 GB RAM mi?
Yoksa Aorus 15P YD, i7 11800h, RTX 3080p 130 watt, 32 GB RAM, 1 TB SSD, FHD 240 Hz mi? İ 60 Hz olması ve Max Q 105 olması kafamı karıştırıyor ama işlemcisi iyi SSD'si daha fazla. Yok Aorus mu alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aero daha çok iş serisi ekran senin için önemliyse onu al rekabetçi oyunlar oynuyorsan kesinlikle Aorus al.
hanım render için kullancak ben de oyun :D .. ama oyun için 240 hz ve 3080p olması daha iyi gibi aorusta sanki. bana maliyetleri aynı fiyatta olcak. hangisini alsam bilemedim. i9 işlemci ve ssd si daha fazla ve 4k ekran , aero kasa mı yoksa aorus mu, çok kararsızım

Hanım render için kullancak ben de oyun :D. Ama oyun için 240 Hz ve 3080p olması daha iyi gibi Aorus'ta sanki. Bana maliyetleri aynı fiyatta olacak. Hangisini alsam bilemedim. İ9 işlemci ve SSD'si daha fazla ve 4K ekran, Aero kasa mı yoksa Aorus mu, çok kararsızım

AAA mı rekabetçi oyunlar mı oynuyorsun?

AAA mı rekabetçi oyunlar mı oynuyorsun?
arkadaşlarla cs go oynuyoruz, fifa da oynuyorum şu anki laptopta. ama şu ana kadar iyi fps ve iyi bilgisayarla oynayamadım hiç.. şimdi heves ettim :) ama pro gamer değilim tabi. oyun tarafını bi an yok sayarsak aero alırsam neden aero almalıyım? bu arada bu platformda yeniyim, çok teşekkürler beyler yorumlarınız değerli tavsiyeleriniz için

Arkadaşlarla CS:GO oynuyoruz, FIFA da oynuyorum şu anki laptopta. Ama şu ana kadar iyi FPS ve iyi bilgisayarla oynayamadım hiç. Şimdi heves ettim :) ama Pro gamer değilim tabii. Oyun tarafını bir an yok sayarsak Aero alırsam neden Aero almalıyım? Bu arada bu platformda yeniyim, çok teşekkürler yorumlarınız değerli tavsiyeleriniz için

60Hz üzer o oyunlar Aorus alabilirsin oda çok yeterlidir render için.

Yeni konular

Geri
Yukarı