Aero 800 Kasa CPU Soğutucu Tavsiyesi

seriousgizmo

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Ekonomist
Merhaba arkadaşlar, Aero 800 kasaya CPU soğutucu alacağım. Max. 200TL bütçe var ve kasa 155mm yükseklik destekliyor. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasaya değil işlemciye göre CPU soğutucusu alman daha iyi olur. İşlemcin nedir? Stok soğutucu yeterli olabilir. O kasa yerine Dark N10 tercih etmelisin, daha fazla fanı ve fan kontrolcüsü var.

Kasaya değil işlemciye göre CPU soğutucusu alman daha iyi olur. İşlemcin nedir? Stok soğutucu yeterli olabilir. O kasa yerine Dark N10 tercih etmelisin, daha fazla fanı ve fan kontrolcüsü var.
Dostum i5 6500 işlemcim var ve işlemci 40 derece ortalama çalışıyor. Stock fan gürültüsü de ayrı bir sorun. Şimdi sen diyeceksin ki bu işlemci için soğutucu gerekmez. Lakin turbo boost teknolojisi ile ulaştığı 3.6' ya, işlemciyi sabitlemeyi ve daha düşük sıcaklıkta çalıştırmayı düşünüyorum. Kasaya göre soğutucu alınmaz demişsin. Kasam 155cm soğutucu destekliyor. Bu yönde diğer arkadaşlardan da ricam alabileceğim en iyi soğutucuyu önermeleridir. Yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Sıvı soğutma hariçtir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı