Çözüldü Aerocool 700W 80+ Şalter Kapalıyken Güç Kaynağı Güç veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FatalRhymer

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, Aerocool 700W 80+ Bronze KCAS Plus güç kaynağı aldım. Bu PSU'da şalteri kapattığım zaman dakikada bir Mouse'un ışığı yanıyor, şalter açıkken ise böyle bir durum yok. Önceki PSU'da güç şalteri yoktu ve onda mouse ışığı, bilgisayar kapalıyken yanmıyordu. Anakartım ASUS M4A78LT-M LE. Sorun ne olabilir?

Dişi tarafına mı? Erkek tarafına dokunduğunuzda mı?

Tam olarak neden bahsettiğinizi bilmiyorum ama aşağıda resmini verdim, fişi prizden çıkardıktan sonra, prize giren uçlarına bir kaç saniye sonra bile dokunsam çarpıyor. Güç kaynağımda bir sıkıntıda göremedim fazla sesli değil ve hiç ısındığına da şahit olmadım 4f6c98e7b26d4c7030b781e646137a63.jpg

Tam olarak neden bahsettiğinizi bilmiyorum ama aşağıda resmini verdim, fişi prizden çıkardıktan sonra, prize giren uçlarına birkaç saniye sonra bile dokunsam çarpıyor. Güç kaynağımda bir sıkıntı da göremedim fazla sesli değil ve hiç ısındığına da şahit olmadım Eki Görüntüle 590723

Kabloyu değiştirip tekrar deneyin olmazsa, mutlaka çoklu bir prize bağlıdır bilgisayarınız. Onu değiştirmeyi deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı