Aerocool Duo12 12cm fan takabilir miyim?

SkurthOne

Hectopat
O çöp fana neden 84 TL vermek istiyorsunuz?

Şunu alın hem daha ucuz hem daha kaliteli özellikleri var.

Ancak anakartınızda ARGB header yok. LED'leri yanmaz. LED'leri yanmayacağı için daha performanslı olan şu modellere de bakabilirsin.

Güzel biraz da fiyatı 50 TL altı fan önerebilirsiniz onu sadece düşündüm.
9 TL aşıp yukarıya attığım XF-12025-SD-K model fanı almanı öneririm. 50 liraya daha kaliteli fan bulamazsın.

9 TL aşıp yukarıya attığım XF-12025-SD-K model fanı almanı öneririm. 50 liraya daha kaliteli fan bulamazsın.
Şu modeli önerirken çok ses çıkardığını belirtin lütfen, iki adet almıştım derhal iade ettim.
Maksimum devire ulaşmasa bile 50db üzerine çıkıyor.
Kalite konusunda da aynı fikirde değilim.
NO-12015-XT, bu markanın satın alıp kullandığım diğer modeli, incelemesini de yapmıştım.

Yeğenime hediye etmiştim, ertesi gün ledleri bozuldu.

Şu modeli önerirken çok ses çıkardığını belirtin lütfen, iki adet almıştım derhal iade ettim.
Maksimum devire ulaşmasa bile 50db üzerine çıkıyor.
Kalite konusunda da aynı fikirde değilim.
NO-12015-XT, bu markanın satın alıp kullandığım diğer modeli, incelemesini de yapmıştım.

Yeğenime hediye etmiştim, ertesi gün LED'leri bozuldu.
Aynı ürün değiller ki? Ben de 2 adet XF-12025-SD-K ürününden kullanıyorum, memnunum. Kullananlar da memnun. Siz memnun değilsiniz diye o ürün kötü olmuyor. Ayrıca önerdiğim bir ürünün özelliklerini inceleyip incelememek konu sahibine kalmış.

Aynı ürün değiller ki? Ben de 2 adet XF-12025-SD-K ürününden kullanıyorum, memnunum. Kullananlar da memnun. Siz memnun değilsiniz diye o ürün kötü olmuyor. Ayrıca önerdiğim bir ürünün özelliklerini inceleyip incelememek konu sahibine kalmış.
Aynı ürün, incelemede iki modelide satın aldığımı ilk satırda belirtmişim, daha sonrasında çok ses çıkardığını da belirtmişim.

Geri
Yukarı