Aerocool Duo12 fan alınır mı?

YKaeen

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar başlıkta da gördüğünüz gibi, bu fanları almayı düşünüyorum. Sizce nasıl? Fikirlerinizi almak istedim. Asıl alma sebebim, kasamda bu fanlardan 4 tane halihazırda bulunuyor, ve 4 tane daha eklemek istiyorum. Görsel olarak uyumluluğu bozmamak için hepsinin aynı olmasına özen gösteren biriyim. Aşırı derece vasat bir ürünse kasadaki 4 taneyi de söküp sıfırdan 8 fan düşünebilirim.

Dostlar başlıkta da gördüğünüz gibi, bu fanları almayı düşünüyorum. Sizce nasıl? Fikirlerinizi almak istedim. Asıl alma sebebim, kasamda bu fanlardan 4 tane halihazırda bulunuyor, ve 4 tane daha eklemek istiyorum. Görsel olarak uyumluluğu bozmamak için hepsinin aynı olmasına özen gösteren biriyim. Aşırı derece vasat bir ürünse kasadaki 4 taneyi de söküp sıfırdan 8 fan düşünebilirim.

Egzoz fan olarak mı kullanıcaksınız.

8 şart mi? Sıfırdan 8 fan sizi zorlar.
Bu kit ne kadar?
Hocam pro olarak satılan modelin kutusundan 3 adet fan ve 1 adet kontrolcü çıkıyor ve kontrolcüsü 6 fan destekliyor aynı kontrolcüden bende var zaten ben 8 adet fan kullanacağım için pro olan modelini almak yerine şuradan 4 adet daha fan almak istiyorum. 8 adet fan girişi olan kontrolcüyü sayenizde hallettim. 😉🤣
CFM değeri çok düşük ve sessiz. Görüntü için alınabilir. PWM özelliğine de sahip.
Hocam sadece görüntü amaçlı değil aynı zamanda performanslı da olsun istiyorum. Sizce performansı nasıl?

8 Adet girişili kontolcü ve 4 fan yerine bir adet Pro set ile bir adet alsan?
Daha ucuza gelmez mi?

Hocam bir adet Pro set alırsam kontrolcüye gereksiz 40-50 lira civarında para vermiş olurum. Bende zaten aynı kontrolcüden var ve 6 fan destekliyor 8'li kontrolcü alıp tek tek 4 tane fan almak daha mantıklı geldi. :)

Hocam fan çoklayıcıyı daha önce sizin önerdiğiniz MSI olanı almak istiyorum. Fan konusunda da kimsenin itirazı olmadığına göre bu fanlar fena değil gibi duruyor. Fan kontrolcü ve 4 adet fan toplam fiyatı 570 lira yapıyor bunu tek seferde alamam ama her ay 1 tane alabilirim sanırım. :) :)

Geri
Yukarı