AeroCool Mechatron hakkında bilgi/görüş/öneri

• Konuyu başlatan Mert Ercan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 3B
M

Mert Ercan

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar, TeknoBiyotik'de gezerken bu kasa gözüme takıldı biraz araştırma yaptım ama pek bir inceleme bulamadım kasa ya da kasayla birlikte gelen PSU'su ile ilgili bu yüzden size sormayı uygun gördüm.

Aslında ben Corsair 400R + Corsair HX850 almayı düşünüyorum ama bu kasa 1100W 80+ Gold PSU ile birlikte geliyor ki HX850'den 250W daha fazla yer bırakıyor.

Kasa + PSU sayfası;
AeroCool Mechatron 1100W 80+ Gold Black Mesh 20cm Fan 2xUSB3. Mid Tower ATX Oyuncu Kasası

Tüm yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Dostum konu bana aitti. Kesinlikle pişman etmeyen ve her büyüklükte sistem bileşenlerini sorunsuzca kullanacağın bir kasa.

- - - Güncellendi - - -

Merak ettiğin herşeye cevap veririm kasa ile ilgili elimden geldiği kadar :)

Dostum konu bana aitti. Kesinlikle pişman etmeyen ve her büyüklükte sistem bileşenlerini sorunsuzca kullanacağın bir kasa.

- - - Güncellendi - - -

Merak ettiğin herşeye cevap veririm kasa ile ilgili elimden geldiği kadar :)
İlgilendiğin için teşekkür ederim. Herhangi bir pişmanlık yaşamadığını ve sorunsuzca kullandığını duymam yetti, şimdi aynı fiyata 250W kâr ile bu kasayı alacağım. :p

Şimdi birde ben buna H80i monte edeceğim o yüzden arka kısmındaki fanı çıkarıp mümkünse içeriye takarım, birde ek olarak önerebileceğin fan varmı yoksa gereksiz mi?

Var tabiki değerli dostum fansız olmaz elbette. Ben 2 tane Aerocool Shark 140mm kullanıyorum. Sanada öneririm. Zaten üstünde 200mm fan ve egzoz fan ile geliyor. Ek olarak içinde fan takacağım bolca yer var ve gerçekten içindeki hava sirkülasyonuna diyecek yok :)

Var tabiki değerli dostum fansız olmaz elbette. Ben 2 tane Aerocool Shark 140mm kullanıyorum. Sanada öneririm. Zaten üstünde 200mm fan ve egzoz fan ile geliyor. Ek olarak içinde fan takacağım bolca yer var ve gerçekten içindeki hava sirkülasyonuna diyecek yok :)
Değerli yorumun için teşekkür ederim. AeroCool PSU'ları hakkında okuduğum onca kötü yorumdan sonra sadece kasa olarak AeroCool Mechatron almaya kalktım ve şansa fazladan 2 tane fanlısını buldum. :D

Kasa; TeknoBiyotik: AeroCool Mechatron Black Mesh 4 Fanlı 2xUSB3.0 Mid Tower ATX Oyuncu Kasası - Kasa - PC Bileşenleri
PSU olarak yine Corsair HX850 alacağım.

Rica ederim değerli kardeşim, yardımım olduysa ne mutlu. Çok iyi bulmuşsun valla, fanlar ile içerisi buzdolabı gibi olacak zaten. Resimleri bekliyor olacağım, şimdiden hayırlı olması dileğiyle. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı