Aerocool Mirage 12 Lite nasıl takılır?

Soulanis12

Picopat
Arkadaşlar çıldıracağım. Hiçbir şey anlamıyorum. Hayatımda ilk defa masaüstü aldım. Bir de 2 tane kasa fanı alayım dedim ama çıldıracağım sanırım, ne olur yardımcı olun. Teknik destek ters bağlanırsa sistem yanar dedi o yüzden çok korktum.
Aldığım fanın modeli ve çıkan uçları sitedeki linkte gösteriliyor: Aerocool Mirage 12 Lite 3pin Adreslenebilir ARGB, 3 Boyutlu LED Tasarımlı PWM 72CFM Yüksek Performanslı Sessiz Kasa Fanı (AE-CFMRGL12) | Teknobiyotik
Anakartım: ASRock B450M-HDV R4.0

Kasamda kontrolcü var onun resmini mi atayım ya da?

MendelsOrange

Kilopat
Hocam o ufak girişi anakartın fan yuvalarından birine takacaksınız zaten o ters takılmaz zorlamayın. Diğer ikisi de ışıklar için onlardan dişi veya erkek olanı kontrolcüye takacaksınız bu kadar.

KS
KS
Soulanis12

Soulanis12

Picopat
Hocam o ufak girişi anakartın fan yuvalarından birine takacaksınız zaten o ters takılmaz zorlamayın. Diğer ikisi de ışıklar için onlardan dişi veya erkek olanı kontrolcüye takacaksınız bu kadar.
Yazmayı unuttum bundan 2 tane aldım. 2'si içinde aynı işlemi mi yapmam gerek? Ayrıca kabloların hiçbiri kontrolcüye girmiyor ki, büyük geliyor. Aldığım yer dediğin 2 kabloyu birbirine bağla dedi.

KS
KS
Soulanis12

Soulanis12

Picopat

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    142,4 KB · Görüntüleme: 13
  • image.jpg
    image.jpg
    281,8 KB · Görüntüleme: 11