Aerocool mu Carbide 300R mı ?

caliskan_seyfo

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Arkadaşlar bana Aerocool marka kasalar görünüş olarak çok cazip geliyor. Güç kaynaklarına baktığım zaman 80 Plus Bronze sertifikaya sahip olduklarını görüyorum. Acaba Corsair Carbide 300R 600W yerine :
Aerocool Strike-X Xtreme 750W Devil Red 2xUSB 3.0, 3xFan Mid-Tower Kasa (AE-STR-XT-RD750) - Bilgisayar - Hepsiburada.com
Aerocool Strike-X Xtreme Black Edition 650W 2 x USB 3.0, 3 x Fan, SSD Ready Mid-Tower Siyah Oyuncu Kasası (AE-STR-XT650) - Bilgisayar - Hepsiburada.com

Bu kasalardan hangisi daha kalitelidir? Fiyat neredeyse aynı. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Hangisi beni daha memnun eder ? Teşekkürler.
NOT: Oyun severim. Kasadaki tüm fan boşluklarını devri ayarlanabilir fanlarla dolduracağım malum yaz geldi. :D

Aerocool , Dark gibi firmalar görünüş için kasa yapıyor. Size tavsiyem Corsair Carbide 300R almanızdır. Bir arkadaşım Aerocool kullanıyordu , bir gün merak ettim gittim evlerine. Kasaya dokunduğum anda elim içine göçtü. Kasa malzemesi berbat. Psu'su kimin tarafından yapıldığı bilinmeyen bir kasa alma bence. (Amma ezmişim ha :) Görende Corsair'de çalışıyorum sanacak.)

Ben kullanmadığım için o kadar da önyargılı davranmak istemiyorum. Görünüş olarak istyorsanız bence Zalman modellerine bakabilirsiniz. Kötü kasalar üretmiyor ama bence en iyisi Cool Master.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı