Aerocool ore saturn vs Zalman i3 Edge

anobey

Centipat
Merhaba arkadaslar, F/P bir kasa toplamaktayım. Aklımda 2 tane kasa var su anda, bunları yorumlarken kendi önerecekleriniz varsa söylerseniz memnun olurum. MSI RX 570 4 GB OC ekran kartı aldım hava dinamiği iyi olan bir kasa olsun istiyorum.

İlk senecek ve bulduğum en ucuz adres.
Aerocool Ore Saturn 4 x 12cm FRGB Fan Mid Tower Bilgisayar Kasası 381 TL.

Bu da Aerocool'un 80 + 500W'lı PSU ile birlikte bence uyguna gelen seçenek ama PSU markasını söylemedi canlı destek ekibi .
AEROCOOL 500W 80+ ORE SATURN AE-ORS-500 4X FRGB FANLI GAMING MID-TOWER KASA SİYAH 620 TL

Zalman kasa.
ZALMAN mid Tower Powersiz Gaming i3 EDGE ATX PC Kasası Pencereli 368 TL.

F/P olacak sekilde önerilinizi beklyorum bütçem en fazla 350-400 arkadaslar, teşekkür ederim.

Mesh olması ile en mantıklısı Aerocool olur.

Hocam fotoğraflarda cam gibi duruyor ama özellikleri kısmında Zalman'da delikli mesh yazıyor, bende çok emin olamadım

Ve teşekkür ederim, sabah teknoyotikte 420 TL idi 370 iyi gibi

Ben şunu anlamadım Zalman i3 Edge fotoğraflarda mesh diye gözüküyor.

Evet herkes mesh değil kapağı çıkardık falan yazmış , aerocool bu ikilide önde o zaman 370 TL gibi rakamı var . 4 fanlı güvenilir hava dinamiği iyi başka seçenek var mıdır?

Bu olabilir mesela ama ben Aerocool tercih ederdim.

Teşekkür ederim , ben de çok vakıf değilim bu işlere , 25 ten sonra oyun oynamaya karar verdik :) Ama yorumlara ve fiyatlara bakınca Aerocool gibi markayı bu fiyata bulmak biraz zor gibi . 1-2 saat içinde sipariş vereceğim büyük ihtimalle teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı