Aerocool PSU'dan gelen ses bir sorun teşkil eder mi?

mertlev

Hectopat
Bu ses geliyor. PSU'dan sanki cızırtı gibi ama tam cızırtı değil farklı bir ses bu şekilde kullanmaya devam ederim ses beni rahatsız etmiyor ama PSU arızalı olabilir mi işlemci anakart ekran kartı falan yanar diye endişe ediyorum. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Bu ses geliyor. PSU'dan sanki cızırtı gibi ama tam cızırtı değil farklı bir ses bu şekilde kullanmaya devam ederim ses beni rahatsız etmiyor ama PSU arızalı olabilir mi işlemci anakart ekran kartı falan yanar diye endişe ediyorum. Teşekkürler.
Ses kaynağı fanı gibi görünüyor. Sadece tahmin

Yani nasıl tarif etsem bitmiş bir bardaktaki içeceği pipetle içersiniz kesik kesik bir fokurtu tarzında ses gelir ya benim duyduğum ses aynı o şekilde. Videoda öyle duyulmuyor sanırım. Eğer sorun çıkar derseniz yeni PSU almayı düşünüyorum zaten bu markayı ilk aldığımda yanık PSU gönderdiler geri gönderdiğimde bunu yollamışlardı o yüzden markaya güvenim 0.

Yani nasıl tarif etsem bitmiş bir bardaktaki içeceği pipetle içersiniz kesik kesik bir fokurtu tarzında ses gelir ya benim duyduğum ses aynı o şekilde. Videoda öyle duyulmuyor sanırım. Eğer sorun çıkar derseniz yeni PSU almayı düşünüyorum zaten bu markayı ilk aldığımda yanık PSU gönderdiler geri gönderdiğimde bunu yollamışlardı o yüzden markaya güvenim 0.
Bende aerocool cylon 600w kullanıyorum aerocool rift kasasıyla beraber set almıştım. Nazar değmesin sorunsuz çalışıyor. Evet normal artık güven sarsılması. Ses kayıtta senin duyduğun gibi olmayabilir tabiki. Garantisi varsa gönder baksınlar. Buna benzer bir sorun yaşayan biri konuya gelirse yardımcı olabilir sana ancak.

Bende Aerocool Cylon 600W kullanıyorum Aerocool Rift kasasıyla beraber set almıştım. Nazar değmesin sorunsuz çalışıyor. Evet normal artık güven sarsılması. Ses kayıtta senin duyduğun gibi olmayabilir tabii ki. Garantisi varsa gönder baksınlar. Buna benzer bir sorun yaşayan biri konuya gelirse yardımcı olabilir sana ancak.

Umarım birisi fikir beyan eder hocam ve umarım sizde uzun yıllar kullanırsınız sorunsuz psunuzu.

Yeni konular

Geri
Yukarı