Aerocool VS-9 Kasaya Yan Panel Modu (Hafif)

Ömer Gündüz

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Yine amatörce bir çalışma arkadaşlar. RoG amblemini elle çizdim olduğu kadar işte. ^^ Bu işe ilk kez girişen biri olarak herkesin geçeceği geçtiği adımlar olarak değerlendiriyorum ben:

3hSyX.jpg

Yok abi ışıktan öyle. Siyah ve kırmızı farklı bir renk yok. ^^ Amblemi kağıda kalıp yaptım elle çizerek. Sonra dayayıp spreyle geçtim üstünden. Bildiğin street art yani...

Sol taraftaki kapağı tekrar boya istersen. Bayağı bir iz kalmış orada. Bir adet daha turuncu şerit çekersin.
Birde kasanın içerisine ışıklı şeyler yapmak istiyorum ben. Sıradan bir ışık değil de, farklı bir şeyler olsa hani. Ne önerirsiniz, pahalı olmamak şartıyla.

Sol taraftaki kapağı tekrar boya istersen. Bayağı bir iz kalmış orada. Bir adet daha turuncu şerit çekersin.
Birde kasanın içerisine ışıklı şeyler yapmak istiyorum ben. Sıradan bir ışık değil de, farklı bir şeyler olsa hani. Ne önerirsiniz, pahalı olmamak şartıyla.

Vala bi aralar sese duyarlı led muhabbeti vardı. Ama fiyat konusunu tam bilmiyorum ucuzda olabilir pahalıda bi araştır istersen.

Işık konusunda bir konu aç ben de düşünüyorum. :)
Ömer bence sen de bu işte başarılısın. Ben sağ kapağa Atatürk silüeti düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı