Aerocool vs Power Boost

Emr02

Picopat
Bilgisayardan fazla anlayan biri degilim ve bilgisayari parca parca topladim. Son olarak kasa ve PSU'yu siparis verdim. Sizce hangi PSU daha guvenli? İkisi de tanidik markalar degil galiba ama cogu kisi Power Boost'un PSU'larını onermemis, ama kasalari iyi gibiydi. Diger marka ile ilgili cok sikayet gormedim o yuzden Aerocool marka kasa yaninda kendi PSU'su oldugu için sipariş verdim. Sizin görüşünüz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayardan fazla anlayan biri degilim ve bilgisayari parca parca topladim. Son olarak kasa ve PSU'yu siparis verdim. Sizce hangi PSU daha guvenli? İkisi de tanidik markalar degil galiba ama cogu kisi Power Boost'un PSU'larını onermemis, ama kasalari iyi gibiydi. Diger marka ile ilgili cok sikayet gormedim o yuzden Aerocool marka kasa yaninda kendi PSU'su oldugu için sipariş verdim. Sizin görüşünüz nedir?
Aerocool tabii ki.

Aerocool yıllarca piyasada olan kaliteli bir markadır. İçiniz rahat olsun.
Aerocool'un da kötü modelleri var, VX 400 modelinde aşırı fazla fan sesi oluyor diye biliyorum.
PSU limitlerini zorlayan bir sisteme takarsanız fan sesi elbette yapacaktır ama dengeli bir sistemde kesinlikle fan neredeyse dönmüyor. Ben şuan İ3 3240 ve GTX 1050Ti sistemimde oyun oynarken neredeyse hiç ses duymuyorum. GTX 1050Ti yerine RX 570 ve üstü bir kart olsaydı o fan harıl harıl çalışacaktı.

Geri
Yukarı