Aerocool VX serisi 400W inceleme

İlk incelemem, hatam olmuşsa affola. :) Resimler daha netti ama Technopat'ın resim boyutu sağ olsun, biraz kalitesi düşmüş olabilir. :)

PSU'nun kutusu:
P1050553.JPG

Kutu içeriği:
P1050560.JPG

PSU'nun özellikleri:
P1050557.JPG

PSU güç kabloları:2 sata güç kablosu, 24 pin güç girişi, 6 ve 8 pin PCİ express güç kablosu, 2 adet molex güç kablosu.

Artıları:400W olmasına rağmen, 8 pin express ve 6 pin express güç girişi olması, 400W olup 12V kanalının 324 olması ve 85 TL olmasına rağmen kaliteli olması

Eksileri: Sadece 2 sata güç kablosunun olması, kısıtlama olması kötü olmuş, anakarta güç veren pinlerin tek bütün olması.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun, güle güle kullanın :).

Teşekkürler, bu arada incelemede bir eksik var mı? İlk inceleme nede olsa. :)

80+ Sertifikası'mı yok ben'mi göremedim?

Sertifikalı olmasını ben de isterdim ama 80+ için ya nagas diye bir marka alacaktım, o markayı da bilmiyorum, ya da baya para koyacaktım, 400W için fazla parada koymak istemedim.

Evet sessiz, uzun zamandır kullanıyorum ve tozun içinde şuan, halen ses yok. ;)
Çok teşekkür ederim hemen sipariş edeyim o zaman :) Bende everest psu var 230W. İnanın özellikle geceleri odada durulmuyor rüzgar uğultusu gibi müzik açınca duymuyorum sesi ancak :)

Arkadaşlar ürünü aldım 2 gün oldu. Şimdilik memnunum teşekkürler :)

Çok teşekkür ederim hemen sipariş edeyim o zaman :) Bende everest psu var 230W. İnanın özellikle geceleri odada durulmuyor rüzgar uğultusu gibi müzik açınca duymuyorum sesi ancak :)

Arkadaşlar ürünü aldım 2 gün oldu. Şimdilik memnunum teşekkürler :)

Yardımım dokunduysa ne mutlu. :mutlu:

Yeni konular

Geri
Yukarı