Aerocool Xpredator X1 ile X3 farkı?

İki kasayı da araştırmıştım ve genel olarak kullanıcılar memlun değildi. Fan kontrolcüleri tamamen tırt... Farklı bir kasa bakmanı öneririm. 300R>400R>HAF912>Megatron> vb. Bu kasalarda genel olarak kullanıcılar memlun. 400R kullanıyorum ve öneririm.

Normal Xpredator alacaksan tamam ama X1, X3 bunlar tırt.

Önereceğim kasalar.

VATAN COMPUTER - COOLER MASTER - RC 690 II ADVANCED MidT ATX S

VATAN COMPUTER - CORSAIR - CARBIDE SER

VATAN COMPUTER - COOLER MASTER - HAF 912 ADVANCE MidT ATX PENCEREL

Biraz fazla para verebilirsen.

VATAN COMPUTER - CORSAIR - CARBIDE SER

VATAN COMPUTER - CORSAIR - VENGEANCE SER

C70'i kullanıyorum ve ben ömrümde bu kadar şık kasa görmedim inanılmaz şık. Kasamı gören arkadaşlarımın hepsi bayıldılar.

TC Alperen Şahin kullanıyor Xpredatör, hiç önerdiğini görmedim. Adam kasayı aldı, hemen fan kontrolcüleri yandı. Hiç bulaşma derim...
Tek benim yaşadığım bir sorun olmadığını internette araştırınca görebilirsiniz. Üst malzeme biraz dandik. Görüntü, ihtişam var tamam ama malzeme kalitesi pek iyi değil.

Power tuşu da biraz yamuk. :D Ayrıca DVD-RW ve sonradan alıp taktığım fan kontrolcü de tam oturmadı. Yani sol taraftan bir kaç mm. boşluk kaldı. :D Ve çok ağır içi boşken 15 KG.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı