AFAD, Efes ve Tuborg'un mont yardımlarını reddetti

Yasa ihlali var.
Arkadaş kim görecekti o Efes yazısını? Daha doğrusu umursayacaktı? İstemeyen gitmese idi.

Türkiye İslam Cumhuriyeti mi? Ben buna anca gülerim :D:D. Açıklamayı yapan kişi kendi hayal dünyasından çıkıp gerçekleri görmeli, Türkiye cumhuriyeti'nin herhangi bir dini yoktur! Eğer kendisi bir İslam cumhuriyetinde yaşamak istiyorsa Suudi Arabistan uçak biletlerini araştırabilir.

Evet müslümanız. Fakat bu iyi niyeti reddetmekten başka bir şey değil. Ve dahi, nereden biliyorsun rakı şarap gönderceğini, dinin tartışılma zamanı değil.
Edıt= ayrıca herkes Müslüman değil. Osmanlı zamanında böyle bir şey yoktu oğlum.

Ki aslında Müslüman değiliz. Bütün bir ülke ya da bir şehir için bu genelleme yapılarak kararlar alınması saçmalık.

Deprem bölgesine marka yazılı yardım gönderilmesi de (marka her ne olursa olsun) ne kadar doğru bilemiyorum. Bir sürü firma yardım etti marka yazılı yardım gören oldu mu?

Bu haber yalanladı provakasyon olduğu belli zaten, oradaki insanların bunu düşünecek kadar bile halleri kaldığını sanmıyorum, tweeter da enkaz ve kurtarma ile ilgili çok fazla etkileşim arttığından bazı yalan haberler de direk yukarı çıkarılır. Günümüz de insanın her türlüsü bulunuyor, bu şekilde ki haberlerin kaynaklarını da eklemek insanların kafasında ki soru işaretlerini kaldırır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla alkol gibi şeyler satmak haram. Yani haram paranın Müslüman halka (çoğunlukla Müslüman) harcanmamasını istemiş olabilir hükümet fakat Müslüman olmayan kişiler için kötü bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı