AFAD gönüllüsü nasıl olunur?

Phanzox

Decapat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, AFAD gönüllüsü olmak istiyorum 15 yaşındayım ama 15 yaşını doldurmam mı gerekiyor yoksa 15 yaşında olmam yeterli mi? Nereye başvurmam lazım eğitim süreci nasıl işliyor? Kısaca neler yapmasını gerektiğini söylerseniz bu arkadaşa çok makbule geçer.

Merhaba arkadaşlar, AFAD gönüllüsü olmak istiyorum 15 yaşındayım ama 15 yaşını doldurmam mı gerekiyor yoksa 15 yaşında olmam yeterli mi? Nereye başvurmam lazım eğitim süreci nasıl işliyor? Kısaca neler yapmasını gerektiğini söylerseniz bu arkadaşa çok makbule geçer.
Min. 18 yaş. Ben de katılamıyorum.

Ben de 1 yaşla kurtaramıyorum. En az 18 gerekli maalesef.

15 yaşında kimseyi almazlar.

Minimum 18 yaş. Ben de katılamıyorum.

Ben de 1 yaşla kurtaramıyorum. En az 18 gerekli maalesef.

Ama burada 15 yaş diyor 😟

Masaüstü ve indirim konusuna çok katkı sağlayarak.

Ama burada 15 yaş diyor 😟

Masaüstü ve indirim konusuna çok katkı sağlayarak.
Bu gönüllülük, o düşündüğümüz gönüllülük olmayabilir. Depreme yollamazlar çünkü yasal olarak yetişkin değilsin.

Bu gönüllülük, o düşündüğümüz gönüllülük olmayabilir. Depreme yollamazlar çünkü yasal olarak yetişkin değilsin.

Depreme zaten yollamazlar bu saatten sonra yağma falan olayları var. Benim bahsettiğim gönüllülere bir kimlik veriliyor ve afet durumunda müdahale yetkisi oluyormuş bu nasıl yapılır diye soruyorum.

Geri
Yukarı