AFAD'a para gönderirken alıcıyı farklı yere yazmak sorun olur mu?

EnKa0

Femtopat
Daha fazla  
Deprem için afada para gönderirken alıcı kısmına AFAD yazdım. Fakat kendi sitelerinde T.C. İçişleri Bakanlığı Afet ve A*il (yasak kelime olduğu için sansürledim) Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem ve Risk Azaltma Genel Müdürlüğü yazılması gerekiyormuş. Herhangi bir sorun oluşur mu?

Son düzenleme:
Ya mal mal işler işte sonuçta devlet kurumu bir şeyleri tam olsa kurban keserim, sen Haluk Levent'e yolla onlar çok daha organize bir operasyon yönetiyorlar. Elbistan'lıyım olayın içinden kim ne kadar nereye hakim biliyorum. Hem AFAD'ın 99'dan beri topladığı vergileri onlara yeter.

AFAD'ın deprem vergileri harcanmamış olsa ellerinde 48 Milyar Dolarlık bütçe olacaktı hala dilencilik yapıyorlar 48 Milyar TL bile orayı kaldırmaya yeter çünkü zaten toplam zarar 300 Milyar dolaylarında.

Ya mal mal işler işte sonuçta devlet kurumu bir şeyleri tam olsa kurban keserim, sen Haluk Levent'e yolla onlar çok daha organize bir operasyon yönetiyorlar. Elbistan'lıyım olayın içinden kim ne kadar nereye hakim biliyorum. Hem AFAD'ın 99'dan beri topladığı vergileri onlara yeter.
Mal mal işlerle ne alakası var anlamadım. Resmi kurum ve kuruluşlara internet üzerinden para atılırken alıcı kısmına resmi adı yazılır. Öğrenmediyseniz öğrenmiş olursunuz.

Sağlam olması gereken binalar için toplanan vergiler şu anda sarayın içinde belki bir altın musluk başı

Yeni konular

Geri
Yukarı