"Afgan göçmen aslında gasp etmemiş" haberi

Önümüzdeki 10 yılda hava karardıktan sonra evden çıkamayacağımız, hatta evde dahi kendimizi güvende hissedemeyeceğimiz, annemizi, kız kardeşimizi, kız arkadaşımızı çarşıda tek başına bırakınca aklımızın onda kalacağı bir gelecek bizi bekliyor.

Ben de biraz sasirdim.
Cihangir solcularının uydurması olmadığından emin miyiz? Sol yazısını görüp "çomar" adını takmayın hemen, önce bir araştırın bakalım ne demek imiş?

Berkay köklü'nün kar yağışı sırasında yolda kaldığı ve soğuk nedeniyle kendinden geçtiği ortaya çıktı.
(Yani bu adam bir şekilde soğukta düşüp yere yığılmış. B. K yerde baygın halde (ki bilinci sonrası olayları hastanede uyandığında hatırlamadığını iddia etmiş).

Afgan şahıs bunu yerde baygın görüncede üzerinde ne var ne yok diye kurcuklamış. O esnada değerli olabilecek alınacak olan telefonu ve montuda bir güzel üzerine çakmış.
Buraya kadar her şey tamam mı? Afgan sıcağı sıcağına telefonuda satmak isteyince(pek akıllı olmasa keza) çalmış olduğu telefon, telefoncuda telefon çalınca kaldı ki yabancılığıda dikkat çekince. Buradaki telefoncu e. Olayı çözen. Yoksa hırsızlık yaptığını ve b. K'nın durumunu pek öğrenmek zor olacaktı. Sonrası zaten malum serbest bırakılma vs. sınırdışıymış. Peh.

Yani bu olay kamuoyunda gündem olmasın diye halk tarafından mevzu büyümesin diye, kısaca mevzuyu bastırmışlar işte. İyi geceler iyi şanslar!

Bunlar daha iyi günlerimiz. Çok az kaldı.

Mülteci hayranları hala buna rağmen savunuyor.

Forumda bir haber yayınlamadan önce birden çok kaynağa bakıp doğruluğunu sorgulamak gerekli.
Haberin doğruluğunu öğrenmek için zaten haber sitesinin adına bakmak gerekiyor. :D Bu da onlardan birisi işte dikkate almamak lazım o kadar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer ki benim gibi boş bir vaktiniz var ise bu video izlemenizi tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer ki benim gibi boş bir vaktiniz var ise bu video izlemenizi tavsiye ederim.
Konu ile az çok alakası var.

Yeni konular

Geri
Yukarı