After Effects CS6: The file you are attempting

BlackBurn81

Hectopat
En iyi cevaplar
1
Merhaba arkadaşlar. Adobe After Effects'ten hazır intro düzenleyeceğim fakat hata veriyor. Ne hatası olduğunu anlamadım ingilizcem yetmedi. :D Bu hatayı nasıl düzelte bilirim? Birde bana introları kendin yap demeyin lütfen programı kullanmayı bilmiyorum. :)

KS
BlackBurn81

BlackBurn81

Hectopat
En iyi cevaplar
1
Versiyonundan kastın CS5, CS6 falan mı?

ofyale

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Evet Template indirdiğin yerde açıklama olarak parantez içinde hangi versiyonlarla uyumlu olduğu yazar.

Mesela CS6 Taslağını CS5 açamaz ama CS6 Kullanarak alt versiyonların taslaklarını açabilirsin.

Versiyonun yanı sıra plugin eksikliğinden, fonttan dolayı da buna benzer hataları alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
BlackBurn81

BlackBurn81

Hectopat
En iyi cevaplar
1
Benim sürümüm CS6 zaten o zaman ondan kaynaklanmıyordur. Bu sorunu nasıl çözebilirim peki? Veya eksik pluginleri nereden indirebilirim?

ofyale

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Normalde yüksek bi ücret karşılığında satılıyor ama torrent sitelerinden AE Plugin diye aratırsan belki bir şeyler çıkar.

Mikail Fidan

Technopat
Yönetici
En iyi cevaplar
601
Muhtemelen ücretli plug-in kullanılan bir template indirdin. Çünkü millet boşuna yapıp, koymuyor bu Intro'ları :) Ama korsanı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

ofyale

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Tekrar okudumda hatayı sanırım CS4 5 6 Oluşundan başka kendi içinde ayrı bir versiyonuda var örneğin CS6 (1.1) gibi bu yüzden de olabilir....

Hatta bana kalırsa introlarınızı kendiniz yapın template editleyerek bi yere varamazsınız ve klişe kaçar. Basit olsun sizin olsun introdan ziyade video içeriği önemlidir :)

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
BlackBurn81

BlackBurn81

Hectopat
En iyi cevaplar
1
Acaba update falan yapsam sorun düzelirmi?

Hatta bana kalırsa introlarınızı kendiniz yapın template editleyerek bi yere varamazsınız ve klişe kaçar. Basit olsun sizin olsun introdan ziyade video içeriği önemlidir :)
AE kullanmayı bilmiyorum. :) Anca hazır introlardaki yazıları düzeltebilecek kadar biliyorum. :D

Muhtemelen ücretli plug-in kullanılan bir template indirdin. Çünkü millet boşuna yapıp, koymuyor bu Intro'ları :) Ama korsanı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.
Bende korsan kullanmak istemem tabi ki ama dediğim gibi AE kullanmayı bilmiyorum. :) Anca hazır introları düzenliyorum. :D

ofyale

Hectopat
En iyi cevaplar
0
O zaman hazıra alışır programı asla öğrenemezsiniz bana göre :) Siz bilirsiniz hocam bana düşmez eleştirmek :)

Yukarı