Ücretli After Effects Steam vitrini

Hocam merhaba, Tosla üzerinden ödeme alıyor musunuz? Bir de benim Steam'ım çok yüksek levelli değil, ben de yapabilir miyim?

Şuradaki örnek gibi logoyu veya ikonu çizme efekti yapabilir misin? Saber efekti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kendi vitrinimdeki logoya bu efekti yapmayı planlıyorum.
Tam istediğim gibi 10/10 yaptı. Bu fiyata hiçbir şey. Kaçırmayın bence. 2 3 saate sora sora istediğim hale getirdi ve yaptı. 1.5 TL hiçbir şey bu emek için. Tekrardan teşekkürler. Umarım daha iyi yerlere gelirsin. Bol kazançlar dostum.
Bundan sonraki çizimlerimi de mutlaka bu arkadaşa yaptıracağım. :)
Steam profilimi nerden buldunuz? :D

Merhaba; istek yolladım isim görkem diye yazıyor hocam. Kabul ederseniz konuşalım.
Steve Rogers Hocam ile iletişime geçip istediğim içeriği belirttim ve kendisi ciddi anlamda yardımcı oldu eklemek istediğim ya da kötü olan bir şey var mı diye sorduğunda zaten kusursuz yapmıştı. Kendisine yine çok teşekkür ederim. :)
Bu arada Steam profilime de bu güzide işi ekledim kendisine tekrar şükranlarımı sunayım. Steam Community :: GrKm

Cezalı idim, neyse ki Steam adreslerinizi vermişsiniz de ulaşabilmişim.

Şu anlık 30-35 civarı kişilere yaptım ve hepsi de hayran kaldı.

DC: ⋆ RqzenQ#3108
Steam: Steam Community :: RqzenQ

Arkadaş çok ilgili ve kibar, fiyatı da diğer vitrin yapanlara göre çok daha ucuz. 20-25 TL'den aşağı yapanı pek görmemiştim. Güzel bir çalışma oldu kendisine teşekkür ederim. Steam Community :: sp33d

Çok memnun kaldım. Şu an kullandığım profil fotoğrafı da kendisinin. Sabırlı bir arkadaşımız kendisi kelimelere dökemediğim şeyi bana fiziki olarak gösterdi. Ellerine sağlık.

Geri
Yukarı