After Effects'te telefon görselinin içerisine farklı ekran koyma

Salih Ş

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Elimde jpeg iPhone görseli var. Bu telefon görselinin içerisine istediğim farklı bir jpeg ekranı koymak, sanki telefonda o koyacağım ekran açıkmış gibi yapmak istiyorum. Netten biraz araştırdım fakat ekte paylaştığım görseldeki gibi ekranın çerçeveleri siliniyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Selamlar.

Dosya Ekleri

• ekran-1.PNG
    ekran-1.PNG
    118 KB · Görüntüleme: 106
  • ekran-2.PNG
    ekran-2.PNG
    94,6 KB · Görüntüleme: 71
Merhaba hocam, ben bu işlemi premier pro üzerinden yapıyorum, sizin dediğiniz gibi çerçeve silinmesiyle karşılaşmadım. Premier pro üzerinden ultra keyle veya maskelemeyle bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Merhaba hocam, ben bu işlemi premier pro üzerinden yapıyorum, sizin dediğiniz gibi çerçeve silinmesiyle karşılaşmadım. Premier pro üzerinden ultra keyle veya maskelemeyle bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Merhaba,
Tam olarak şöyle bir harita animasyonu yapmak istiyorum. Yani harita oynayınca telefon yerinde kalıcak.
Premiere Pro ile dediğimi yapabilir miyim?

Hocam isterseniz şu videolara bakın işinizi görebilir. (Not: Adamların Photoshop ile yaptığı iPhone X PNG dosyasını internetten aratırsanız direk bulabilirsiniz.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı