Ağ erişim yasağından kurtulmak

nopickart

Centipat
Daha fazla  
Biliyorsunuz malum tatil ve bende bunu değerlendirerekten geç yatabiliyorum. Ama bizim evde şöyle bir sorun var. o da şu ebebeyen kısıtlaması denilen şeyden var. Ve ben IP mi değiştirmeme rağmen bundan kurtulamıyorum. Bu arada yanlış anlamayın genel kıstlama için değil sadece benim cihazlarımda saat 9'dan sonra internet gg. Bundan nasıl kurtulabilirim? Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Bu arada modeme eskiden erişebiliyordum. Varsayılan şifre ile ama anlamış olacaklar ki o da değişti. İşin garibi 13 yaşındayım. 13 dert ne 9 ne hayır bir de okullar kapanmış. Ben cihazımı sürekli modeme farklı cihazmış gibi göstermek istiyorum. Bilen varsa yazabilir mi? Şu an da son kozum olan evde bulduğum internet dağıtıcısını kullanmaktayım o da bir yere kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modem arayüzünden yapabilirsin biraz araştırırsan
Modeme giremiyorum işte varsayılan giriş şifresi değişmiş eskiden çok rahat varsayılan giriş şifresi ile arayüze girip kendi yasağımı kapatıyordum yatcağım zamanda tekrar açıyordum

Vpn ile bağlanabiliyor musun?
Komple internet kesiliyor ben ya kendimi modeme başka birisi gibi tanıtacam ki girebilcem yada modemi sıfırlıycam ama modemi sıfırlarsam şifreyi aynı yapsam bile klasik arayüz şifresine geri döndüğünden ve ben ebeyinlerimin koyduğu şifreyi bilmediğimden beni bir kaç gün idare atmekle kalmaz kısa sürede anlaşılcağından dolayı internet 8 de de gitmeye başlaya bilir

Son düzenleme:

Geri
Yukarı