Ağ geçidi adresi alınmıyor

Moon 21

Decapat
Yer
KKTC Girne
Bu şekilde (192.168.254.254) değildi, yeni eve taşındık ve bu şekilde, ve bu adres ile modem arayüzünede giremiyorum.
Sanırım 192.168.0.1'di ama bu adrese giremiyorum.
Sorunu nasıl çözebilirim?
Ethernet kablosunu çıkarıp takmayı denedim ama işe yaramadı, modemi sıfırlamaktan başka bir seçenek var mı?
2222.png

Bu şekilde (192.168.254.254) değildi, yeni eve taşındık ve bu şekilde, ve bu adres ile modem arayüzünede giremiyorum.
Sanırım 192.168.0.1'di ama bu adrese giremiyorum.
Sorunu nasıl çözebilirim?
Ethernet kablosunu çıkarıp takmayı denedim ama işe yaramadı, modemi sıfırlamaktan başka bir seçenek var mı?Eki Görüntüle 1159474
192.168.254.254 denediğinde belki girebilirsin. Ağ geçidin o gözüküyor.

Ağ geçidini niye öyle uçuk bir şey yaptınız merak ediyorum.

192.168.254.254 denediğinde belki girebilirsin. Ağ geçidin o gözüküyor.

Ağ geçidini niye öyle uçuk bir şey yaptınız merak ediyorum.
Bağlanmayı reddetti hatası alıyorum.
Ben yapmadım, önceden sanırım 192.168.72 gibi birşeydi sanırım, yeni eve taşındıktan sonra evin diğer uç noktasında internet hızı zayıf olduğu için, modem Wi-fi sinyal gücünü güçlendirmek için Router alıp o uç noktadaki odaya koyup bilgisayar ile Router'ı ayarladım ama bilgisayarı ana modeme geri bağlayınca bu şekilde oldu, Router'ı kapatmayı denedim ama işe yaramadı, düzelmiyor. Bilgisayarı Router'a bağlamayı denedim ama o da işe yaramadı.

Modemi sıfırladığınızda bu sorun düzelecek de, bu sefer kurulumu tekrar yapmanız gerekecek, servis sağlayıcıdan abonelik ID ve Şifre bilgisi alamanız gerekecek.

Geri
Yukarı