Age of Empires 2 Yükleme Sorunu

Minpachie

Kilopat
Daha fazla  
Age of Empires 1'i sorunsuz yükledim ve çalıştırdım. Yüklenmeyen versiyon için Forgotten Empires indirdim fakat bendeki sorun oyunun setup dosyasının tamamen çalışmaması. Yardımcı olursanız sevinirim.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunumun çözümünü bilmediğini düşünüyorum ve beni boşuna uğraştırıyosun. Ne diyebilirim ki daha..

asdf.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hm, Takılmış bir dvd görünce onun internetten indirilmiş sanal disk olduğunu düşündüm. Genelde dijital ortamdan alınmayan oyunları korsan olarak düşünürüm. Üzgünüm. Soruna gelince setup dosyasını uyumluluk modunda çalıştırmayı deneyiniz.

Hm, Takılmış bir dvd görünce onun internetten indirilmiş sanal disk olduğunu düşündüm. Genelde dijital ortamdan alınmayan oyunları korsan olarak düşünürüm. Üzgünüm. Soruna gelince setup dosyasını uyumluluk modunda çalıştırmayı deneyiniz.

Tüm uyumluluk modlarında denedim fakat yine aynı sonuç. Yardımın için teşekkürler.

Yukarıda yazdığım gibi benim sorunum oyunun setup dosyası bile açılmıyor. Yardımın için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı