Age of Empires 4 yerine 3 alınır mı?

3 güzel bir oyun değil bence. Birçok Age of Empires oyuncusu da sevmez. Seveni var tabi. Oynayacaksan Age of Empires II Definitive Edition alabilirsin. Veya en mantıklısı Gamepass alıp hepsini oynayabilirsin.

Kesinlikle alınır. 4'ü hiç oynamadım nasıl bilmiyorum ama 3'ü arkadaşlarla oynarsan efsane sarıyor.

Age of Empires 4'e param yetmiyor. Age of Empires 3 def Edition var. Sızce almam gerekır mı ama o kadar param yok?
Ben Age of Empires 4'ü oynadım. Ben Game Pass üzerinden oynadım fakat Game Pass üyeliğim olmasaydı ön sipariş verecektim. Bence değer ancak eğer paranız yetmiyorsa Age of Empires 2'de sizi gayet tatmin eder.

Büyük bir age of empires hayranı olarak yorum yapmak gerekirse eğer hiç age of empires oynamadıysan direkt Age of Empires 3'ü oynarsan hayran kalırsın, çok seversin. Ama daha önce age of empires 2 oynadıysan sana çok farklı gelecektir. Age of Empires 3'de 2.000 saatim var ve online'da 100+ level hesabım var. Age of empires 4'ü de oynadım ve ikisini karşılaştırırsak tabi paran yetiyorsa yine Age of Empires 4 derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı