Age of Empires definivite Edition sırayla mı oynanmalı?

Berat68

Hectopat
Daha fazla  
Age of Empires D.E. oyunları sıraylamı oynanmalı yoksa hepsi birbirinden farklı mı? Farklı ise hangisini önerirsiniz 1 tane?

Son düzenleyen: Moderatör:
Age of Empires D.E. oyunları sıraylamı oynanmalı yoksa hepsi birbirinden farklı mı? Farklı ise hangisini önerirsiniz 1 tane?
Tamamen alakasız. Bu oyunlar hikaye değil multiplayer bölümleri için alınır zaten.
Hikayeleri birbirinden bağımsız tamamen.

Son düzenleme:
Oyunlar arasında hikaye anlamında bir bütün olmadığı için hangisi hoşunuza gidiyorsa ondan başlayın ve oynayın. Benim favorim Age of Empires 2'dir.

Hepiniz 2. oyunu önermissiniz onu alıyorum teşekkürler.
Yalnız bizim önerdiğimiz oyundan ziyade sizin görüşünüz önemli çünkü oynayacak olan sizsiniz. :) Age of Empires 2 artık bir klasik olduğu için ve çıktığı zamana göre (1999) efsane olduğu için birçok oyuncunun gönlünde taht kurmuş bir oyun.

Yalnız bizim önerdiğimiz oyundan ziyade sizin görüşünüz önemli çünkü oynayacak olan sizsiniz. :) Age of Empires 2 artık bir klasik olduğu için ve çıktığı zamana göre (1999) efsane olduğu için birçok oyuncunun gönlünde taht kurmuş bir oyun.

Peki Age of Empires 2 HD ile D. E arasında sadece grafik farkı mı var?

Peki Age of Empires 2 HD ile D. E arasında sadece grafik farkı mı var?
HD sürüm sadece eski oyuna 1080P HD çözünürlük sunuyor diye biliyorum. Diğeri hakkında ise bilgim olmadığı için internetten birkaç kaynak buldum inceleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı