Age of Empires IV ön sipariş 300TL olması

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba iyi sosyaller! Oyun ön sipariş fiyatı 300 TL, bir düşüş gelir mi? Aeo III 55 lira şu anda, almak istedim ama bu fiyata alamam.

Hocam daha önce böyle bir şey almamıştım, nasıl yapacağım yardımcı olursanız çok sevinirim? Aylık 45 lira mı ve istediğimiz zaman iptal edebiliyor muyuz?
Bilgisayar kullanıyorsanız sadece pc sürümünü alın. 30 TL olması lazım. Şu anda Crunchyroll ücretsiz 3 aylık Gamepass kampanyası var. Alıp 3 ay boyunca kullanabilirsiniz.
Sistem şu şekilde işliyor 1 aylık Gamepass alırsanız 1 ay boyunca Gamepassde olan oyunları oynayabilirsiniz.

Bence tutmaz bu oyun, Beta'ya katılmıştım çok kötüydü, özellikle oynanışı, çok ağırdı başka bir oyun gibiydi, umarım düzeltmeler yapmışlardır. Hele bu fiyata hiç alınmaz hak etmiyor.
Diğer konuya gelirsek bence Microsoft'un Xbox Game Pass'ın kullanımını arttırmak için yaptığı bir strateji. Strateji oyunu bu fiyata olmamalı

Bence tutmaz bu oyun, Beta'ya katılmıştım çok kötüydü, özellikle oynanışı, çok ağırdı başka bir oyun gibiydi, umarım düzeltmeler yapmışlardır. Hele bu fiyata hiç alınmaz hak etmiyor.
En son Technical Stress Test etkinliğine katıldınız mı? Herkes bu sürümün beta sürümünden daha iyi olduğunu savunuyor ama ben sadece en son sürümü oynadığım için öncekilere göre yorum yapamıyorum.
Bir düşüş gelir mi?
Bana sorarsan henüz Türkiye yerel fiyatlandırması yapılmamış, ileriki günlerde bir düşüş bekliyorum.

En son Technical Stress Test etkinliğine katıldınız mı? Herkes bu sürümün beta sürümünden daha iyi olduğunu savunuyor ama ben sadece en son sürümü oynadığım için öncekilere göre yorum yapamıyorum.
Çok kısa sürdü fırsatım olmadı açıkçası ama umarım dediğiniz gibi düzelmiştir çok isterim güzel bir oyun olmasını ama bu fiyata değil tabi

Bana sorarsan henüz Türkiye yerel fiyatlandırması yapılmamış, ileriki günlerde bir düşüş bekliyorum.

Siz katıldınız mı hocam, nasıldı?

Yeni konular

Geri
Yukarı