Age of Empires IV

Ergosphere

Hectopat
Evet arkadaşlar gelelim bu güzel seriye. Son oyunundan bu yana 15 yıl geçti. Bu oyunla ilgili birkaç sorum var;

1) E3 2020'de sizce bir oynanış videosu çıkar mı?
2) Maksimum popülasyon sayısı sizce kaç olur?
3) Oyundaki deniz savaşları son oyuna göre sizce nasıl olur?
4) Hangi milletler olur?
5) RTX destekler mi? Desteklerse nasıl olur?
6) Sizin beklentileriniz neler?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Umarım. Alpha görüntüleri güzeldi.
AOE IV aslında 2017'de çıkacak diye duyuruldu. Uzadıkça uzadı. 2019'da ancak oyun içi alpha video gösterdiler.
Bu yıl da çıkmayabilir. 2021'e kalmaz umarım.
Aynen öyle çıkış tarihini çok geciktirdiler. Şimdi altta benzer konulardan gördüm bir üye 2013'te Age of Empires IV çıkacak mı diye konu açmış.

Sen ne oynuyorsun. Bu aralar.
Sorduğun için teşekkürler. Bu aralar çok çeşitli oyunlar oynayamıyorum daha doğrusu pek farklı oyun oynayasım yok. Daha dün AC Brotherhood'u bitirdim şimdi sadece oynamadığım Revelations kaldı. Eskiden oynayamadığım oyunlara fırsat vermeye çalışıyorum. Peki sen?

Sorduğun için teşekkürler. Bu aralar çok çeşitli oyunlar oynayamıyorum daha doğrusu pek farklı oyun oynayasım yok. Daha dün AC Brotherhood'u bitirdim şimdi sadece oynamadığım Revelations kaldı. Eskiden oynayamadığım oyunlara fırsat vermeye çalışıyorum. Peki sen?
Geçen gün ori and the will of the wisps bitirdim. Şimdi sadece AC Odyssey. Bakınıyorum ne oynasam diye.
Belki Control oynarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı