Age Of Mythology Extended 0xc000007b hatası

Selam. İlginiz için teşekkürler.

C:\Windows\SysWOW64\XINPUT1_3.dll silip DirectX İndirme Aracını yükledim. Sonrasında oyunu açmaya çalıştığım zaman yine aynı hatayı aldım. Başka bir şey yapabilir miyim?

Oyun orijinal değil bu arada. Öyle sorun ondan kaynaklanıyorsa yapacak bir şey yok. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba. Yine yapamadım. İlginiz için teşekkür ederim nostalji olsun diye bayram tatilinde oynamak istemiştim ancak zaman kalmadı. Konuyu kapatabiliriz. Tekrar ilginize çok teşekkürler. :)
Yapamadınız mı? Her seferinde farklı hatalar veriyor sistem. Bir anda hepsini çözemeyiz ki.
Tekrar rapor atın.

Merhaba. Yine yapamadım. İlginiz için teşekkür ederim nostalji olsun diye bayram tatilinde oynamak istemiştim ancak zaman kalmadı. Konuyu kapatabiliriz. Tekrar ilginize çok teşekkürler. :)

Bütün DLL dosyalarını elle kopyalayıp sistemi çöplüğe çevirdiğinizde oluyor bu durum. Söz konusu çöp DLL'leri bulup orijinalleri ile değiştirene kadar rapor paylaşacaksınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı