Ağırlıksız plaj vücudu yapılabilir mi?

Tuna tavus gibi değilsen vücut ağırlıyla çok bir gelişim sağlanamaz. Dambıl barfix çubuğu ve şınav mekikle bir yere gelinebilir ama, en fazla verimi bence gym de alırsın.

Tuna tavus gibi değilsen vücut ağırlıyla çok bir gelişim sağlanamaz. Dambıl barfix çubuğu ve şınav mekikle bir yere gelinebilir ama, en fazla verimi bence gym de alırsın.

Daha önce 6 ay fitness ile uğraştım, YKS'ye hazırlandığım için hiç vakit ayıramıyordum, günde 1 saat olsa da vakit ayırmak istiyorum. Dambıllar ile gelişim kat edilebilir mi?

Daha önce 6 ay fitness ile uğraştım, YKS'ye hazırlandığım için hiç vakit ayıramıyordum, günde 1 saat olsa da vakit ayırmak istiyorum. Dambıllar ile gelişim kat edilebilir mi?

Vücudun zaten belirli bir seviyedeyse günlük 1 saat dambıl şınav mekik bu 4 5 aylık süreçte daha da geliştirecektir. Ağırlıksız vücüt geliştirme programları da var onlarada göz atabilirsin.

Günde 1 saat olsa da vakit ayırmak istiyorum. Dambıllar ile gelişim kat edilebilir mi?
İnternette calisthenics olarak araştırma yapabilirsiniz. Size evde yapabileceğiniz egzersizleri gösterecektir. İngilizce kaynaklar Türkçe olanlardan daha iyi.
Dambıl barfix çubuğu ve şınav mekikle bir yere gelinebilir ama, en fazla verimi bence gym de alırsın.
İrileşmek için doğru bir tavsiye olmuş.

Sporla ilgili bilgi ve tecrübe düzeyin varsa sağlam hipertrofinin bir çok yolu var. Direnç bandını üzerinden sarıp şınav çekme vesaire ama en pratik yöntem eve ağırlık seti ve bench sehpası almaktır. Ağırlıksız şekilde büyük gelişme kaydedemezsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı