Ağırsağlam kahvesi alınır mı?

birkanoztrk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Uzun zamandır spor ile vs. uğraşıyorum ve kahveyi çok seviyorum. Fakat dışarıdaki kahveler çok pahalılandı ve evde bir tane french press ve kahvem olsun istiyorum. Ağırsağlamın kahvesini ve french pressini gördüm 190 TL 250 gram kahve ve french press. Sizce alınır mı? French press i kaliteli midir?

1656851234628.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Uzun zamandır spor ile vs. uğraşıyorum ve kahveyi çok seviyorum. Fakat dışarıdaki kahveler çok pahalılandı ve evde bir tane french press ve kahvem olsun istiyorum. Ağırsağlamın kahvesini ve french pressini gördüm 190 TL 250 gram kahve ve french press. Sizce alınır mı? French press i kaliteli midir?

Eki Görüntüle 1439703
Ağır sağlamın kahvesi büyük ihtimal pre-workout amaçlı. Pre workout için kafein tek başına yetersiz kalabiliyor. O yüzden kahve yerine Pre-workout tercih edilmeli. Eğer kahve içecekseniz de kafein oranı yüksek filtre kahveler ya da americano tercih edebilirsiniz.

Ne için aldığınıza bağlı olarak değişir. Bu tür ürünler antrenman amaçlı üretildiği için, yüksek kafein içerir.

Eğer antrenman için alacaksanız, tek başına yetersiz.
Ne için aldığınıza bağlı olarak değişir. Bu tür ürünler antrenman amaçlı üretildiği için, yüksek kafein içerir.

Eğer antrenman için alacaksanız, tek başına yetersiz.
normalde de sade kahveyi çok severim. Filtre kahve candır sert olmasını vs. severim. Spor tabii ki yapıyorum ama pre workout vs. almak istemiyorum. Bu kahve spor için hem bir tık yardımcı olur hem de daha sert tadı vardır diye almak istiyorum.

Geri
Yukarı