Ağlatacak oyun önerisi

Bitti de keşke bitirmeseydim.
Şu an çok fazla part 2'yi oynayasım var ama cihaz yok keşke aynı zamanda bitirseydim.
Bilgisayardan oynayabilirsiniz. Bir arkadaş rehber yapmıştı bunun hakkında.

Eğer çok ağlamak istiyorsanız vurun kendinizi bir yere para harcamadan ağlarsınız işte(!) Ne kolay değil mi?

@Tek7HackDedi hocam COD'un hikayesi mi ağlatıcı? Bir arkadaş daha demişti. Galiba hikayesi çok acıklı.

Hocam eğer isterseniz film de izleyebilirsiniz ancak en iyisi oyundur bence. Neyse uzattım sanırım.

Bilgisayardan oynayabilirsiniz. Bir arkadaş rehber yapmıştı bunun hakkında.

Eğer çok ağlamak istiyorsanız vurun kendinizi bir yere para harcamadan ağlarsınız işte(!) ne kolay değil mi?

@Tek7HackDedi hocam CoD'un hikayesi mi ağlatıcı? Bir arkadaş daha demişti. Galiba hikayesi çok acıklı.

Hocam eğer isterseniz film de izleyebilirsiniz ancak en iyisi oyundur bence. Neyse uzattım sanırım.

Part 2 demiş. O yüzden bilgisayardan oynayamaz.

Hocam yani insanların mutlu olmasını istemez misiniz?
Örnek ben ve benim gibi binlerce kişi: Tüm günün yorgunluğunu atlatmak ve olanları unutmak için PC başında birşeylerle meşgul oluyor ve anlık olarak unutuyorlar, ağlamak için oyun istemek gerçekten garip geldi ama saygı duyacağım.

Subnautica.
Şimdi bazı akıllılar subnautica da üzücü son yok diyecek. Ama oyunda evcil hayvan edinirseniz(5 yumurta var mapte akvaryuma koyun çıkıyorlar) oyunun sonunda onla vedalaşabiliyorsunuz. Ve size sarıldıktan sonra dönüp gidiyor. Bana göre baya Bi üzücü. Hele ki oyunun başına sahiplenirseniz daha da üzücü :(

Yeni konular

Geri
Yukarı