Ağlatan Oyun The Last Of Us Part II

Makaleler
80
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Profil Kapağı
1525088093
Bundan birkaç hafta önce The Last of Us part 1'i yeni bitirmiştim. Oynamadan hikayeye bir göz atayım YouTube'dan dedim. Çocuk gibi ağladım bildiğin yani çok acı aşırı dram. En son AC2'de Ezio'nun ailesi asılırken bu kadar çok üzülmüştüm. Daha oyunu satın alıp oynamadan ağladım malum yerde. İnsanın gözü doluyor abi. Oyun için ağlanır mı diyebilirsiniz ama hissetseniz o müziklerle olayı ağlamamak elde değil. Şimdi ben bu oyunu satın alıp oynar mıyım yine acı çeker miyim muamma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
En son AC2'de Ezio'nun ailesi asılırken bu kadar çok üzülmüştüm.
Siz bir de Assasin's Creed III ve Assasin's Creed Revelations oynayın.
Cidden ben de özellikle Assasin's Creed III oyununda ağlamıştım. Hayatım boyunca 2 oyun serisinde ağladım. Biri AC serisi diğeri de Life is Strange serisi oldu benim için. AC III oyununda ağlamamın nedeni de Desmond Miles'ın ölümü oldu.

Cidden bir başyapıt.

e33.jpg

Siz bir de Assasin's Creed III ve Assasin's Creed Revelations oynayın.
Cidden ben de özellikle Assasin's Creed III oyununda ağlamıştım. Hayatım boyunca 2 oyun serisinde ağladım. Biri AC serisi diğeri de Life is Strange serisi oldu benim için. AC III oyununda ağlamamın nedeni de Desmond Miles'ın ölümü oldu.
3'ten sonra oynamadım. Halbuki hepsi hesabımda satın alınmış vaziyette.

Yeni konular

Geri
Yukarı