AGON PRO 27" AG274FZ 260 Hz Alınır mı?

Elasmotherium

Kilopat
Merhaba arkadaşlar,

İtopyanın ayın ürünü olan linkteki AGON PRO 27" AG274FZ 260Hz 0.5ms HDMI DP USB 3.2 HDR400 FHD IPS G-Sync Gaming Monitör sizce alınır mı? Bu fiyatada daha iyi monitör bulabilir miyiz? Rekabetçi oyunlar oynuyorum genelde. Sistemi yeni toplayacağım. Ekran kartı, işlemci vs. henüz almadım.

Bu fiyata daha iyisini bulmak çok zor. 260Hz 0.5ms çok iyi bir değer, IPS ve G-Sync desteği var. Fakat ben agon markasını daha önce çok duymamıştım.

Rekabetçi oyunlar oynuyorsanız 27 inç almanız biraz saçma olur. Bu daha iyi bir seçenek;
İkisi arasında kaldım gibi aslında. Daha önce LG 27GN750-B kullanmıştım 27" 240 Hz ve çok memnundum. Bir ara çok sıkışınca satmak zorunda kaldım. Şimdi yine 27" alsam sorun olmaz diye düşündüm. 24 inç çok daha avantajlı mı oluyor rekabetçi oyunlarda?
Bu fiyata daha iyisini bulmak çok zor. 260Hz 0.5ms çok iyi bir değer, IPS ve G-Sync desteği var. Fakat ben agon markasını daha önce çok duymamıştım.
AOC'nin bir modeli hocam. Dell Allienware yada ASUS ROG gibi AOC'nin üst segment ürünlerine verdiği isim.

Geri
Yukarı