Agrou için oyun arkadaşı

Furkan Kablan

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 7600X
Anakart: Gigabyte B650M DS3H
Ram: Adata XPG Lancer RGB 32 GB (2x16 GB) DDR5 6000 MHz CL40 RAM,
Ssd: Team 1TB MP33 Pro TM8fPD001T0C101 PCI-Express 3.0 M.2 SSD,
Güç Kaynağı: Gamepower 850W GP-850 Power Supply,
Sıvı Soğutma: Lian Li galahad 360 Black sıvı soğutma,
Ekran Kartı: Sapphire AMD Radeon RX 7900 XT Gaming AMD RDNA 3 20GB GDDR6
Merhaba, 15 yaşındayım şu anda 5 kişilik grubumuz var. Agrou oynamayı bilen ve mikrofonu düzgün olan +13 yaş oyuncu istiyoruz. Üst limit yoktur. Oynayacaklar Discord üzerinden bana yazabilirler.

Lilfrkxn#3994

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu bilmiyorum ama bir ara Steam'de görüp arkadaşlara bunu oynayalım demiştim yeterli sayımız olmadığı için almamıştık. Arkadaşlara sorayım eğer 3-4 kişi gelebilirsek gelip oynarız birlikte.

Oyunu bilmiyorum ama bir ara Steam'de görüp arkadaşlara bunu oynayalım demiştim yeterli sayımız olmadığı için almamıştık. Arkadaşlara sorayım eğer 3-4 kişi gelebilirsek gelip oynarız birlikte.
Tabii, güzel olur.

Discord ismin hatalı, istek gönderemiyorum. Oynayacaksanız bende gelirim. 2 haftadır agrou için oyuncu arıyorum.

Discord ismin hatalı, istek gönderemiyorum. Oynayacaksanız bende gelirim. 2 haftadır agrou için oyuncu arıyorum.
Pardon "L" harfini büyük yazmışım. lilfrkxn#3994 olacak. Gelirseniz çok güzel olur tabii ki 🫡

Hocam siz gelecek misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı