AGT güvenilir mi?

437935

Hectopat
Makaleler
1
Amazon'dan aldığım ürüne satıcı ve göndericiyi Amazon seçmiştim, iade ve diğer tüm işlemlerin daha kolay olması için. Kargo şirketi AGT diye bir firma olarak görünüyor gönderilen emailde. Bu AGT nedir, ne değildir, güvenilir midir?

Aynı Gün Teslimat. Eğer İstanbul/Bursa/Kocaeli gibi illerdeyseniz aynı gün ulaşır kargonuz. Eğer uzak yerlerdeyseniz kargoya verildiği günün ertesinde elinize ulaşır. Hayatımda gördüğüm en iyi kargo şirketi şimdilik. Amazon'dan da bu beklenirdi zaten.

Samsun'dayım, hiçbir zaman iki gün sürmedi kargonun gelmesi. Hep ertesi güne elimdeydi. En az 10 alışverişim vardır.

Agt kurye güvenilirdir fakat kargonuzu unutun kurye paşanın keyfi ne zaman isterse o zaman geliyor kargonuz.
Aynı gün teslimat. Eğer İstanbul/Bursa/Kocaeli gibi illerdeyseniz aynı gün ulaşır kargonuz. Eğer uzak yerlerdeyseniz kargoya verildiği günün ertesinde elinize ulaşır. Hayatımda gördüğüm en iyi kargo şirketi şimdilik. Amazon'dan da bu beklenirdi zaten.

Samsun'dayım, hiçbir zaman iki gün sürmedi kargonun gelmesi. Hep ertesi güne elimdeydi. En az 10 alışverişim vardır.

Bana Papara 1 ay 2 haftada geldi gerçekten çok hızlı :D

Amazon'dan aldığım ürüne satıcı ve göndericiyi Amazon seçmiştim, iade ve diğer tüm işlemlerin daha kolay olması için. Kargo şirketi agt diye bir firma olarak görünüyor gönderilen emailde. Bu agt nedir, ne değildir, güvenilir midir?

2 deneyimimde leş gibiydi. İstanbul'da oturuyorum Amazon Prime ile sipariş verilen kargoya 4 gün tahmini teslimat süresi verdiler. Şikayetvar'a yazınca gece 11'de getirdiler kargoyu. Hele bir Papara sipariş ettim etmez olaydım. 2 günde kartım basıldı 3. gün Agt'ye teslim edildi 2 ay. Koskoca 2 ay kargo gelmedi.

Geri
Yukarı