AGT Kargo teslim alınmazsa ne olur?

meakins

Decapat
Daha fazla  
Amazon'dan bir alışveriş yaptım. Amazon kargoyu AGT Kargo'ya verdi. İlimde AGT Kargo'ya ait bir şube falan yok yani ben evde olmazsam kargo direkt geldiği yere geri mi döner veya geldik yoktunuz olayı olursa nasıl kargoma ulaşabilirim?

AGT Kurye de kargo dağıtıma çıktığında kuryenin telefonu olur onu ararsınız ben evde olmayacağım ayakkabılığa bırak vs şeklinde o halleder.

Geldik yoktunuz olur. Papara kart gelecekti verdiğim adreste dükkanın adresi dükkanı saat 10'da açıyorum. Daha kargoya verildi bildirimi gelmeden başladım beklemeye bir gün mesaj geldi saat 11:40 gibi Papara kartınız teslim edilememiştir. O günden sonra en nefret ettiğim kargo şirketi oldu AGT.

Geldik yoktunuz olur. Papara kart gelecekti verdiğim adreste dükkanın adresi dükkanı saat 10'da açıyorum. Daha kargoya verildi bildirimi gelmeden başladım beklemeye bir gün mesaj geldi saat 11:40 gibi Papara kartınız teslim edilememiştir.

Onu bende yaşadım ya rezillik illa Lite Card aldıracaklar adama.

Belirli bir süre depoda bekletip teslimat denemesi yaparlar fakat sizden dönüş alamazlarsa kargoyu Amazon'a geri yollarlar, Amazon ise ücret iadesi yapar.

Yeni konular

Geri
Yukarı