AGT Kargo teslimat geldi diyor ama gelmedi

hypxness

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba, Amazon Türkiye'den Prime ile bir ürün aldım ürünün linki;
Satın alalı 2 gün oldu, AGT Kurye sitesine girip kargonun durumuna bakınca adrese geldiğini iddia ediyor fakat gelmedi, geldiyse de kapıyı bile çalmadan gitmiş. Muhtemelen yarın da aynı şeyler olacak. Sözde Prime kargo olmasına ve Amazon tarafından gönderilmesine rağmen neden bu kadar geç kaldı anlamış değilim. AGT'nin sitesinden canlı desteğe mesaj attığımda ise cevap verilmiyor telefondan aradığımda da uzun süre beklememe rağmen açılmadı, ne yapmalıyım? Neden böyle firmalar ile çalışıyorlar anlamış değilim.

Merhaba, Amazon Türkiye'den Prime ile bir ürün aldım ürünün linki;
Satın alalı 2 gün oldu, AGT Kurye sitesine girip kargonun durumuna bakınca adrese geldiğini iddia ediyor fakat gelmedi, geldiyse de kapıyı bile çalmadan gitmiş. Muhtemelen yarın da aynı şeyler olacak. Sözde Prime kargo olmasına ve Amazon tarafından gönderilmesine rağmen neden bu kadar geç kaldı anlamış değilim. AGT'nin sitesinden canlı desteğe mesaj attığımda ise cevap verilmiyor telefondan aradığımda da uzun süre beklememe rağmen açılmadı, ne yapmalıyım? Neden böyle firmalar ile çalışıyorlar anlamış değilim.

Amazon müşteri hizmetleriyle görüş.

AGT sorunlu bir firma ne yazık ki, zamanında ertesi gün gelmesi gereken kargomu 8 günde ancak teslim ettiler. Amazon ile uzun bir yazışma trafiği sonrası ürün ertesi gün teslim edildi ve ilginçtir ki o günden sonra bir daha hiçbir kargomu AGT getirmedi, sürekli Kolay Gelsin getiriyor artık.

AGT sorunlu bir firma ne yazık ki, zamanında ertesi gün gelmesi gereken kargomu 8 günde ancak teslim ettiler. Amazon ile uzun bir yazışma trafiği sonrası ürün ertesi gün teslim edildi ve ilginçtir ki o günden sonra bir daha hiçbir kargomu AGT getirmedi, sürekli Kolay Gelsin getiriyor artık.

Kolay gelsin bin çeker AGT'ye cidden. Amazon'dan anakart almıştım sırılsıklam getirdi AGT havuzda yüzdürüp getirmişler.

Şu sıra herhalde Agt'nin tüm şubelerinde sorun var.

Benim kargoma da aynı şey olmuştu birkaç gün önce sebebi ise deposu mu kapatılmış artık yöneticisi mi istifa etmiş belli değil ne olduğu.

Bundan önceki siparişleri 12 saatten bile kısa sürede getirmiş olan agt dört günde gelmedi evde olmamıza rağmen gelmeyen ürüne uğradık yoktular dediler.

AGT gördüğüm en berbat kargo firması olabilir. Aras Kargo, PTT Kargo vesaire, hiçbiri bu kadar değildi. Bakın PTT Kargo kötü ama o bile 10 günde getirmeyi başardı. AGT Kargo dediğimiz firma benim kargomu neredeyse 1 belki 2 ay getirmeyi başaramadı. Amazon şu anda bana Kolay Gelsin ile getiriyor ve çok çok çok daha iyi.

Amazon müşteri temsilcisiyle görüş durumu izah et konuyla ilgileniyorlar geçen ay başıma geldi ertesi gün telefonla arayıp teslim ettiler AGT Kargo'yu görünce direkt iade ediyorum ben siparişleri.

Kargo iki gündür sürekli dağıtımda gözüküyor ve saat 12 olduğunda da "Ziyaret Edildi - Tekrar Gidilecek" yazıyor. Durumu Amazon'a bildirdim az önce, normalde bir gün daha bekleyecektim fakat yarın da aynısı olacak gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı