AGT Kurye "aynı gün gelmeyen teslimat"

Yaklaşık 1 yıldır aldığım her ürün sıradan müşteri olmama rağmen kargoya verildiği günün ertesinde Isparta'da bana geldi. Sabah ve öğle saatlerinde verdiğim siparişler için siparişten teslimata kadar geçen sürenin 23 saate kadar düştüğü oluyordu.

2.760.000​

aylık teslimat​

%98, 5​

günlük teslimat başarısı​

2400​

kurye​

61​

28​

%1.5'luk kesimde olduguma inanmak. Çık aklımdan.​

Yıllık şans kotanızı kullanmışsınız. 😂

Ben Amazon'dan toplu olarak kitap alıyorum, 1 hafta içinde teslim ediliyor.
Kargonun yola çıktığını bildiren mesajdan önce kargoyu elime aldığım oldu, çok hızlılar herhalde. 😂

Hep bana mı düzgünü gelir bilmiyorum ama bir AGT Kurye'si beni akşam 18-19 gibi aramıştı ve telefon sessizde olduğu için aramayı görmemiştim. Daha sonra adamcağız 22:00'da tekrar arayıp "abi eve geldim ama içim rahat etmedi şimdi evden çıkıp senin paketini getireceğim." demişti. Şaşırıp yolu gözlemeye başlamıştım ben de. Yani diyeceğim o ki size işini iyi yapmayan bir kurye denk geldi diye tüm şirketi karalamanız aşırı absürt.

Bazen evet geç geliyor. Ama geç gelse bile çalışanların çoğu çok sagyılı insanlar. Belki de çorluda öyledir 1.5 yıldır çorludayım en az 200 kere internetten sipariş vermişizdir. Ailecek 1 kere bile saygısız işini yapmayan birini görmedik. Geç gelmesi normal. Ben Papara kartım için 2 ay bekledim ama kurye o kadar saygılı birisiydiki 2 ayı unutturdu.

Günlük 5-10 arası bana da sıparıs gelmekte sadece paylasmak istedim. D

Yıllık şans kotanızı kullanmışsınız. 😂

Ben Amazon'dan toplu olarak kitap alıyorum, 1 hafta içinde teslim ediliyor.
Kargonun yola çıktığını bildiren mesajdan önce kargoyu elime aldığım oldu, çok hızlılar herhalde. 😂

Şu an saat 06:54 kurye mesaj attı gun ıcınde musaıt senız getırıyım diye bende 8:30 da biopsiye gideceğim gidene kadar teslim alabilirim dedim kendisi yolaçıktıığını söyledi. Saygılı bır bıcımde bende aynı sekıldecevap verdimm. Amacım bugün hastaneye gitmeden kafamı dağıtıp vakit gecirmekti.

Bazen evet geç geliyor. Ama geç gelse bile çalışanların çoğu çok sagyılı insanlar. Belki de çorluda öyledir 1.5 yıldır çorludayım en az 200 kere internetten sipariş vermişizdir. Ailecek 1 kere bile saygısız işini yapmayan birini görmedik. Geç gelmesi normal. Ben Papara kartım için 2 ay bekledim ama kurye o kadar saygılı birisiydiki 2 ayı unutturdu.

Öncelikle geçmiş olsun. Amazon ile görüşüp prime üyeliğinden aldığınız ürünü kargo tarafından ulaştırılmadığını belirttiniz mi? Belirtmediyseniz aklınızda olsun Amazon prime üyelik ücretini kupon olarak hesabınıza yansıtıyor.

Çok teşekkür ederim , böyle bir bilgim yok malesef fakat bu gün cat 8 kablo almıstım 1 tane 1 metre 1 tanesi kısa geldi değişim için iade açtım. İadeye gerekyok ürün sizde kalabilir iadeniz yapılmıstır dendi utandım. hiç girmiyim o işe 3mt olanını sipariş verdim aynı yerden mahcup ettiler beni valla hiç beklemiyordum :D
Öncelikle geçmiş olsun. Amazon ile görüşüp prime üyeliğinden aldığınız ürünü kargo tarafından ulaştırılmadığını belirttiniz mi? Belirtmediyseniz aklınızda olsun Amazon prime üyelik ücretini kupon olarak hesabınıza yansıtıyor.

Arkadaşlar sizin bir probleminiz mi var? Hayır ciddi ciddi soruyorum. Ben bir hizmet alıyorsam söylenildiği şekilde olmasını beklerim. Dalga geçer gibi Hahaha atmışsınız. Üstüne Prime ile alıyor. Ücretli bir hizmet farkındaysanız. Rezalettir bu. Sizin bir kargo için 1 hafta beklemeniz bu olayı meşrulaştırmıyor. Kötü hizmete alışmışsınız siz.

Arkadaşlar sizin bir probleminiz mi var? Hayır ciddi ciddi soruyorum. Ben bir hizmet alıyorsam söylenildiği şekilde olmasını beklerim. Dalga geçer gibi Hahaha atmışsınız. Üstüne Prime ile alıyor. Ücretli bir hizmet farkındaysanız. Rezalettir bu. Sizin bir kargo için 1 hafta beklemeniz bu olayı meşrulaştırmıyor. Kötü hizmete alışmışsınız siz.
Cidden millet kötü hizmete alışmış ve sesini çıkarmaya korkuyor sanki. 1 veya 2 hafta beklemek mesele değil ama orada tarih verildiyse ve bir aksilik olmadıysa zamanında gelmesi gerekiyor. Ayrıca kanıt olarak attığı fotoğrafa ve arkadaşın telefon konuşmasından gelen sesler de baya bir gariplik olduğunun kanıtı. Zaten genelde çok denk geldiğimiz bir olay. Kurye gelmeden adreste yoktunuz, bulamadık diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı