AGT Kurye Kargoyu Baskasına Teslim Etmiş

Tortue

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Babam icin Papara Black Card basvurusunda bulunmustum ve sozde bugun dagitima cikmis ve teslim edilmis. :D ?

Babamdan baska kimse alamaz mumkunati yok. Kuryenin verdigi bir form var Papara'ya ait ve bu form uzerinde kimlik bilgilerinin doldurulmasi isteniyor. Gercekten baska bir kisi teslim aldiysa, zerre kadar isine yaramayacak ama kuryenin de teslim etmemesi gerekiyor bu ne sacma bir durum?

Bu konuyu musteri hizmetlerini arayarak gorusecegim simdi.

Babam için Papara Black Card basvurusunda bulunmustum ve sozde bugun dagitima cikmis ve teslim edilmis. :D ?

Babamdan baska kimse alamaz mumkunati yok. Kuryenin verdigi bir form var Papara'ya ait ve bu form uzerinde kimlik bilgilerinin doldurulmasi isteniyor. Gercekten baska bir kisi teslim aldiysa, zerre kadar isine yaramayacak ama kuryenin de teslim etmemesi gerekiyor bu ne sacma bir durum?

Bu konuyu musteri hizmetlerini arayarak gorusecegim simdi.

Ben Papara Black Card aldım teslimatta sadece imza aldılar kartı teslim ettiler siyah bir zarf ile. :D

Geçenlerde kitap sipariş ettim, UPS kargo elemanı asansörden çıktı, buyrun dedi ve adımı bile sormadan kargoyu verdi bana. Sonra da merdivenlerden aşağı koştu. Sanki geri verme bana dermiş gibi:)
Rezalet puanım 10/10.
Adam yüzüme bakmadan kutuyu uzatıp gidiyor. Hepsi böyle.

Malum AGT Kurye. Ziraat'den kart istediğimiz de AGT Kurye sözde getirecekti. 3 kez şikayet kaydı oluşturduk Ziraat'ı ve AGT Kurye'yi aradık sağolsunlar zaten şubeye getirilmiş kartımı 26 gün içinde getirdiler. Bir adet banka kartım ve Papara Black Card'ım var. Papara Black Card'de rekor kırıp 2 hafta da getirdiler o beni çok şaşırttı.

Başka bir konuda gördüğüm kadarıyla kargo şirketleri fizik kanunlarına aykırı hareket ediyor. Size de paralel evren nasip olmuş.

Ben Papara Black Card aldım teslimatta sadece imza aldılar kartı teslim ettiler siyah bir zarf ile. :D

Yok dostum bana bir form vermisti, form Papara'ya ait bir formdu ve kisisel bilgilerimi yazdim.

Şükür bugün de görevimizi yaptık.

Valla kendi sorunlari. Technopat'ta acilmis ayni konuyu gordum. "Ertesi gun teslim" seklinde cevaplar verilmis, musteri hizmetlerini bekliyorum sira var su an. Bu ve benzeri bir cevap verirse hangi mantikla soyledigini soracagim.

Yeni konular

Geri
Yukarı