Ahmetesor sitesi güvenilir mi?

Ben Steam oyun harcamalarıma destek olmak için internetten para kazanma yollarına başvurdum. Araştırdım ve ahmetesor diye bir siteye rastladım. Bu sitede soru sorup cevap verip para kazanıyorsunuz. İnternette bu site için bir sürü ödeme kanıtı var ama bunlar çok eski bende bu site hala ödeme yapıyor mu diye merak ettim buraya sormaya karar verdim.

Ben Steam oyun harcamalarıma destek olmak için internetten para kazanma yollarına başvurdum. Araştırdım ve ahmetesor diye bir siteye rastladım. Bu sitede soru sorup cevap verip para kazanıyorsunuz. İnternette bu site için bir sürü ödeme kanıtı var ama bunlar çok eski bende bu site hala ödeme yapıyor mu diye merak ettim buraya sormaya karar verdim.

Ben şahsen güvenmiyorum böyle sitelerin ödeme yaptığına kendinize daha faydalı şeyler bulun örnek iyi olduğunuz bir konuda Udemy'de kurs verebilirsiniz.

Ben bu siteyi araştırmıştım bundan 2 ay önce falan bir deneyeyim ne zarar gelebilir ki dedim hesap oluşturdum ama doğrulama e-postası gelmediği için hesaba giremedim. YouTube'da bu site adında tanıtım yapanların %90'ı sponsorluk alıyor bilginiz olsun.
Ekleme yapıyorum: İnternette anket doldurarak, video izleyerek veya bu tür sorular cevaplayarak para kazanamazsınız kim kime oturduğu yerden para verir?
Zamanında aylık 10 TL kazansam bile kafi diyerek araştırma yaptım fakat hepsi tırt çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı