Ahri Main ile LoL'e başlanır mı?

Yer
Konya
Arkadaşlar LoL'e başlamak istiyorum internetteki editlerden falan Ahri karakterini gördüm. Onunla LoL'e başlayayım dedim. Oyunu tam olarak öğrenmem uzun süre alır mı? Karakter seçimi kötü mü sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda grandmaster ligine çıkmış biri olarak oyunu 2 sene sonunda tamamıyla öğrendim diyebildim(6 senedir oynuyorum) hiçbir zaman oyunu biliyorum deme büyük hüsranlara uğrarsın tüm şampiyonları oynamaya bak karşına geldiğinde neler yapabileceğini öğren bol bol video izle mainleyerek başlama

Ahri çok esnek bir karakterdir. SoloQ'da da oynanıyor, flexte de oynanıyor, turnuvalarda da oynanıyor. Ahri zor bir karakter değil, aksine çok basit bir karakter. Ancak Ahri'nin oyun stili zordur. Sürekli koridoru pushlayıp roama çıkman gerekiyor. Çünkü late gamede etkili bir karakter değil. Ama early ve mid gücünü etkili kullanırsan rahatlıkla taşıyabilen bir karakterdir.

Ağrıyı bilmemde Ahri'nin değil
Otomatik çeviri dostum. U ile zaten Q yeteneğini ve E yeteneğini dodgelayabiliyor Ahri. Zed U'sunun bir anlamı kalmıyor ki.

Zed ultiden düştüğü an Ahri arkasına doğru attığı E skillini tutturursa counterlıyor. Tutturamazsa counterlayamıyor.
Hocam direk U ile kaçsa Oto Q yer mi ? Yoksa Çok iyi bir Q mu ayarlamak gerek ?

Geri
Yukarı