AIDA 64 test sıcaklık sonuçları

Prime95 Small FFTs de yapar mısın? Serin görünüyor sistem AIDA64 için.

Prime95 small ffts de yapar mısın? Serin görünüyor sistem AIDA64 için.

1 saat tutacağım değil mi?

1642776333069.png

@PazaniL

1 saate gerek yok, 20 dakika maksimum yeterli.

@PazaniL

Kaç derece? HWiNFO'dan bakabilir misin? Veya yine AIDA64'ten de olabilir. Sec olanlar değil.

İnanılmaz bir şekilde fazla serin. Soğutucun, işlemcin, işlemcine veridiğin GHz ve voltaj ayarlarını ve kasanı söyler misin?

İnanılmaz bir şekilde fazla serin. Soğutucun, işlemcin, işlemcine veridiğin GHz ve voltaj ayarlarını ve kasanı söyler misin?

İşlemci E6300 soğutucu HP'nin soğutucusu tam olarak bilmiyorum fotoğrafını atabilirim isterseniz işlemciye GHz vermedim voltaj ayarlarını falanda bilmiyorum kasa HP Compaq
Hava çok soğuk olduğundan da olabilir mi acaba en son işlemciye 4-5 ay önce termal macun sürdüm.

İşlemci E6300 soğutucu HP'nin soğutucusu tam olarak bilmiyorum fotoğrafını atabilirim isterseniz işlemciye GHz vermedim voltaj ayarlarını falanda bilmiyorum kasa HP Compaq
Hava çok soğuk olduğundan da olabilir mi acaba en son işlemciye 4-5 ay önce termal macun sürdüm.

Sonuçlar iyi gayet, E6300 fazla ısınan bir işlemci değil bildiğim kadarı ile. Termal macunu kaliteli bir şey de yapmışsan olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı