AIESEC Türkiye'yi Sildi

Dünyanın so.nu aslında şu tombik adama bağlı :D

Eki Görüntüle 282302

''Nükleer silah düğmesi masamda.''

Kim Jong-un, hem komik hem tombik. :ROFL:

Aslında ağlanacak halimize gülüyoruz. Örneğin herkes mutlu mesut yaşarken, bir deprem oluyor anında hayatlar kararıyor, bunun başına gelebileceğini biliyor muyduk? Hayır. Nücleer savaş ta öyle, 1- 2 manyağa bakıyor.

İslam'ın son sancağını da haritadan silerek düşürecekti zaten 2 firma da. Haritadan sildiyse ülke yok oldu geçmiş olsun.
İşte bu be sonunda beklediğim cevap geldi. Ben zaten bu 2 firmanın kesinlikle İslamı yok edebileceği savunuyorum size göre dimi?
Bıktım artık bütün olaylara basitleştirerek bakmanızdan. Size kanıt lazım, bi' sınıra gidin de görün neyin ne olduğunu. Adamlar ülkeyi bölse sesiniz çıkmayacak. Benzer örneklerini gördük, mesela 15 Temmuz'a hala yattığı yerden koyun kandırmaca diyenler var:şaftıkaymış:

İşte bu be sonunda beklediğim cevap geldi. Ben zaten bu 2 firmanın kesinlikle İslamı yok edebileceği savunuyorum size göre dimi?
Bıktım artık bütün olaylara basitleştirerek bakmanızdan. Size kanıt lazım, bi' sınıra gidin de görün neyin ne olduğunu. Adamlar ülkeyi bölse sesiniz çıkmayacak. Benzer örneklerini gördük, mesela 15 Temmuz'a hala yattığı yerden koyun kandırmaca diyenler var:şaftıkaymış:

Kusura bakmayın, büyük oyunu göremiyorum sizin gibi ben.

Tek siz akıllısınız yine kandırıldım.

İslam'ın son kapısını yok etmeye çalışıyorlar. Malum tek direnen ülkeyiz.

Okuduğunuzu anlamıyor olabilirsiniz, bari yazdığınızı anlayın :)

Ben zaten bu 2 firmanın kesinlikle İslamı yok edebileceği savunuyorum size göre dimi?
''2 firmanın" diyorum. Bence siz okuduğunuzu anlamıyorsunuz.

İslam'ın son sancağını da haritadan silerek düşürecekti zaten 2 firma da.

içeride bunların sorumlularını ayartıp yaptırıyorlar.
Ne kadar kendinizle çelişseniz bile haklısınız işte benim bu sözüm o ayartanlara.
Kudursun p.......ler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı