Aigo GP650 PSU elektrik kesintisinden bozulur mu?

"PHANTOM"

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Az önce elektrik gitti bilgisayar açıkken. Ben de sorun olur mu diye yazayım dedim. Çok elektrik kesintisi olan bir yerde yaşamıyorum ayda 1-2 kez gidiyor en fazla. PSU Aigo GP650. Sıkıntı yaşar mıyım?

PSU kolay kolay bozulmaz fakat diğer donanımlar zarar görebilir. Zaten en kaliteli PSU'nun bile %100 garantisi olmuyor. Elektrik kesintisi için tek çözüm UPS'tir.

PSU kolay kolay bozulmaz fakat diğer donanımlar zarar görebilir. Zaten en kaliteli PSU'nun bile %100 garantisi olmuyor. Elektrik kesintisi için tek çözüm UPS'tir.

Hocam bugün yine gitti elektrik önceden de 1 kere falan gitmişti. Bilgisayarda bir şey yok şu an. Evde bir şey buldum ama. Galiba akım koruyucu Trust markasının. Akım koruyucunun prizine taktım Power kablosunu sorun olur mu?

Screenshot_2022-06-30-11-37-03-668_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2022-06-30-11-37-11-480_com.miui.gallery.jpg

Bu fotoğraftaki UPS mıdır hocam? Bir sorum daha olacak elektrik kesintilerinde bilgisayarda performans kaybı, ısınma sorunu gibi sorunlar yaşar mıyım? Su anlik hiçbir şey yok bilgisayarda ama ben yine de sorayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu aleti bilmiyorum. Üzerinde gördüğüm kadarıyla anten girişi falan var. UPS'e benzemiyor. Sistemde sıkıntı yoksa bir şey olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı