Aigo Serac T120 ve Aigo DR12 RGB Fan Kullanıcı Yorumu

Ürünü dolar 4.6 civarlarında iken 230 TL'ye almıştım AliExpress'den. 19 Temmuz'da aldım Ağustosun 8'inde elime ulaştı. 20 gün sürdü bu gelme süreci. Ürüne baktığım zaman 2 parmak kalınlığında hemen hemen radyatörü var. Borusu kalın gibi geldi bana. Hiç sıvı soğutmam olmadı bilmiyorum. Onun dışında pompası sessiz, ses duymuyorum ama fan biraz sesli herhalde 2600 rpm hızında döndüğü için kulak rahatsız eden bir ses değil, rahatsız olmuyorum.

Gelen fan beyaz LED'li ve pompası da beyaz LED'li geldi. Montaj tarafında ise çok basit 10 dakikalık iş en fazla. Yanında gelen macun ne kadar iyi bilmiyorum idarelik sürdüm ama Prime95 ve AIDA64 testlerinde bu sonuçları aldım. Kafam bayağı bir karıştı dün ise 25 dakikalık AIDA64 testi yaptım orada 56-57 derece arası dolaştı. Hava sıcaktı biraz belki ondan fark etti. Ürün gayet başarılı bence malzeme kalitesi iyi, montajı basit, almanızı tavsiye ederim. Bütçeniz düşük ise Aigo markası zaten kaliteli diye bir de RGB fan aldım Aigo DR12 3 adet aldım onlardan hiç ses çıkmıyor. Malzeme kalitesi çok iyi. Bunu da 100 TL'ye almış olmam lazım 97-100 TL falandı.

aigo-serac-t120-rgb-led-fanli-120mm-islemci-sivi-sogutma-sistemi.jpgd05acd94-bb74-4853-978d-521dbf73ee0b.jpg1.pngtest 1.pngIMG-20180812-WA0000.jpegIMG-20180809-WA0013-min.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanız ne model? Ön panel kapalıyken nasıl duruyor? Galiba aynı anakart ve kasayı kullanıyoruz, ön fanların ışığını nereye bağladın? Kasanın üzerinde gelen fanlar ile aradaki fark neler?

CoolerMaster MasterBox Lite 5 kasa gayet güzel duruyor RGB fanlar ön fanlar ise RGB fanın yanında gelen kontrolcü ye bağladım kontörcü ise 4 pinlik psu girişine bağladım arasında fark yok sanarım bunlar daha sessiz rpmları aynı zevk meselesi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı