Ailem beni çok bunaltıyor

Mert_ KOÇAK

Decapat
Yer
Ankara/Sincan
Daha fazla  
Meslek
Kendisi daha genç
Merhabalar dostlar, uzun bir süredir ailem beni çok bunaltıyor. Her şeye el konuyor. Family safety diye bir şey, nefret ediyorum. Sürekli bilgisayara konulan süreler, engellenen siteler, engellenen oyunlar... Gerçekten diyorum, telefonda Google'a bile şifre koymuşlar. Ders çalışıyorum, kitap okuyorum, en küçük bir şeyde bile beni havada kapıyorlar. Artık pes ettim. Lego istedi canım, aileme sordum. Ucuz çakma bir legoyu, beni yine havada kaptılar. Sürekli azarlıyorlar. Gerçekten artık çok sıkıldım. En kötü Brawl Stars oynuyordum kafa dağıtmak amacıyla, o da yok artık. YouTube dersen hiç izin bile vermediler. Bir de üstüne pandemi... Artık çok bunaldım. Bakın PS4 var, ortalama bir PC var ama kullanamıyorum. 1.5 yıldır hep böyle. Az önce komşuya gittik, baktım tabletinde 30 tane oyun. Bir tek bende mi var anlamıyorum dostlar. Samimi dostum da yok. Sadece siz koca yürekli Technopat ailesi varsınız. Hepinizi çok seviyorum.

Okulda ki rehberlik hocan ile konuşabilirsin. Onun dışında eskiden, çocukken izlediğin şeyler varsa örneğin; ben çocukken hep Burak Oyunda'nın videolarını izlerdim. Sen de aç eskiden izlemekten keyif aldığın bir videoyu izle. Üzgün olduğum zaman eskiden çok sevdiğim videoları tekrar tekrar izleyince mutlu oluyorum çözümü de böyle buluyorum. Sen de deneyebilirsin. (Burak Oyunda'nın GTA:SA serisi gibi.)

Geri
Yukarı