Ailem Her Şeyi Çok Abartıyor

Ard4x2

Decapat
Merhaba. Ailem konusunda söylemek istediğim şeyler var. Ailem Her şeyi çok ama çok abartıyor. Az önce bir yere düştüm sakat kalacağım korkusuna kapıldılar. Saymadıkları laf kalmadı. "Kafanı şuraya geçirseydin beyinciğin patlardı sakat kalırdın"
Ne yapayım ben?

@Ard4x2 15-20 yıl önce ben de bu konuda aileme kızıyordum ama zaman geçtikçe şunu fark etmeye başladım; ailen için gerçekten değerlisin ve söyledikleri bazı senaryolar kulağa ne kadar saçma gelse de gerçekleşme ihtimali var. Senin için endişelendikleri için abarttıkları doğrudur, çoğu kişinin ailesi bunu yapıyor fakat bu konuda çok rahatsız oluyorsan ailenle konuşup orta yolu bulmaya çalışsan iyi olur.

Sana üzücü bir bilgi vereyim, çok büyük ihtimalle yaşın ilerleyip kendini onların yerine koyabilmeye başladıkça onlara hak verip onlar gibi olacaksın. :)

Merhaba. Ailem konusunda söylemek istediğim şeyler var. Ailem Her şeyi çok ama çok abartıyor. Az önce bir yere düştüm sakat kalacağım korkusuna kapıldılar. Saymadıkları laf kalmadı. "Kafanı şuraya geçirseydin beyinciğin patlardı sakat kalırdın"
Ne yapayım ben?

Onlar seni seviyorlar ve muhtemelen aşırı panikleri var. Duymazdan gel.

Geri
Yukarı